Reagujte bez životopisu

Čašník, servírka

AZUL s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 2204/8, Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 - 6 EUR/hod.Plus tringelty, plus motivačné ohodnotenie. 3 - 6€/hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte príjemné pracovné prostredie a napĺňa Vás práca s ľuďmi?
Staňte sa súčasťou nášho tímu a prispejete svojim čašníckym umením k spokojnosti našich hostí.
Na pozíciu čašník/čašníčka hľadáme zodpovedného človeka s profesionálnym vystupovaním, ktorému záleží na poskytovaní kvalitného servisu a spokojnosť zákazníka je preňho vždy na prvom mieste.

Uvítame záujemcov, ktorí majú záujem pracovať na TPP formou krátky/dlhý týždeň alebo na dohodu o brigádnickej práci od 3,00€ do 6,00 €/hod.

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich údajov uvedených v životopise (vrátane fotografie), motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti AZUL s.r.o. . Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Ak ste sa v našej ponuke práce našli a spĺňate všetky stanovené podmienky, neváhajte nás kontaktovať. Hľadáme práve Vás!
Zašlite životopis aj s fotografiou na emailovú adresu [email protected] .
Všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie
komunikatívnosť
cieľavedomosť
praktické myslenie
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
trpezlivosť
sebaovládanie

AZUL - Hotel & Restaurant a Pivovar Baťak - ubytovacie a gastronomické zariadenie zamerané na širokú klientelu a široký sortiment ponúkaných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AZUL s.r.o.
Záhradnícka 1135
958 03 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Bohunská
Tel.: +421918464222
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3871654  Dátum zverejnenia: 15.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 EUR/hod.