Можливість для людей з України

Full-Stack PHP Developer (Medior/Senior)

AZOWO s. r. o.

Dunajská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiac3000 brutto je dolná hranica, reálna mzda na základe skúseností a dohody. Koncoročný bonus v závislosti od vykonanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyvoj modulov pre naše riešenie na zdieľanú mobilitu azowo.com
-integrácia API automobiliek, rôznych telematických zariadení a zámkov
-tvorba pekného a udržateľného kódu
-písanie unit a integračných testov

-pohoda v tíme o 10tich normálnych ľuďoch (programátoroch:)) a QA
-práca s minimom stresov (keďže nerobíme pre klientov)
-neformálne pracovné prostredie
-možnosť vzdelávania a DEV konferencií
-dostaneš počítač s OS podľa tvojej preferencie (Dell/Macbook Pro)
-nápoje od výmyslu sveta, firemné akcie v Nemecku a na Slovensku
-flexibilná pracovná doba
-možnosť práce z domu

Aktuálne hľadáme do nášho tímu pre mobilné aplikácie iOS a Android developerov a pre portálové riešenie a API Full-Stack (PHP).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PHP developer

Počet rokov praxe

3

-dobrá znalosť PHP a SQL
-znalosť ľubovoľného PHP frameworku (Symfony výhodou)
-znalosť GIT
-znalosť návrhových vzorov
-záujem o technológie, zvedavosť, _
-samostatnosť a chuť sa niečo naučiť
-analytické myslenie
-schopnosť rýchlo sa učiť
-technická znalosť anglického jazyka

Náš web: https://www.azowo.sk/

Sme nemecko-slovenský startup s developmentom v Bratislave. Spolu vytvárame platformu na manažment a zdieľanie áut, mopedov a bicyklov a za posledných 7 rokov sa nám podarilo získať zaujímavých zákazníkov z Nemecka a Švajčiarska.

Náš produkt sa zameriava na monitorovanie vozidiel, optimalizáciu ich využitia a ich bezkľúčové ovládanie pomocou komplexných telematických zariadení, či priamo cez natívne API, alebo za použitia rôznych BLE zariadení, či širokého spektra rôznych typov elektronických zámkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4592318  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac