Reagujte bez životopisu

Vedúci smeny - operátor výroby

AZOTER Trading s.r.o.

Miesto práce
Petrova Ves
Termín nástupu
10.2.2021 resp. asap
950 EUR/mesiaczákladná mzda určená v inzeráte je ako minimálny možný nástupný plat, plat je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa činnosti ako obsluha fermentačnej linky v závode, čistenie obalov, údržba technológie, zabezpečovanie skladovacej a logistickej činnosti. V prípade potreby administratívna činnosť. V prípade sezónnej výroby práca v 12h zmene.

plne hradené stravné, práca v malom kolektíve, možnosť ďalšieho vzdelávania, doplnkové dôchodkové poistenie

V prípade otázok o pracovnej náplni kontaktujte Ing. Vymyslickú, vedúcu závodu +421915109565.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, biotechnologické, výrobné

Technické myslenie, zodpovednosť a samostatnosť.
Vodičský preukaz výhodou.

AZOTER Trading s.r.o. je výrobca a predajca bio-hnojív a pôdnych pomocných látok. Viac informácií nájdete na www.azoter.sk . Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti výživy a prevencie. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Spoločnosť AZOTER Trading s.r.o. má výrazný potenciál pre ďalší výskum a vývoj nových produktov zameraných a orientovaných predovšetkým na EKO resp. BIO pestovanie poľnohospodárskych plodín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3793940  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac