Logo AZETA s. r. o.

Programátor a Operátor CNC Sústruhu a Frézy

AZETA s. r. o.

Miesto práce
Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
900 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností a pracovného nasadenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Programovanie CNC strojov: Vytváranie a optimalizácia programov pre CNC sústruhy a frézy pomocou CAD/CAM softvéru.
  • Obsluha CNC strojov: Nastavovanie a obsluha CNC sústruhu a frézy podľa zadaných programov.
  • Kontrola kvality: Priebežná kontrola a meranie vyrobených dielov, zabezpečenie súladu s technickými výkresmi a špecifikáciami.
  • Údržba strojov: Pravidelná údržba a čistenie strojov, zabezpečenie ich bezporuchového chodu.
  • Technická podpora: Poskytovanie technickej podpory a riešenie vzniknutých problémov počas výroby.
  • Dokumentácia: Vedenie príslušnej dokumentácie týkajúcej sa výroby a údržby strojov.

V prípade, že nemáte všetky požadované skúsenosti, nevadí! Máme záujem aj o operátora, ktorého zaškolíme.

  • Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie a bonusy.
  • Možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
  • Príjemné pracovné prostredie a podpora zo strany kolektívu.
  • Zabezpečenie pracovných pomôcok a ochranných prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti s programovaním a obsluhou CNC sústruhu a frézy.
  • Znalosť práce s CAD/CAM softvérom.
  • Schopnosť prepisovať programy priamo v stroji pomocou G kódu.
  • Orientácia v technických výkresoch a dokumentácii.
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.
  • Technické myslenie a precíznosť.
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci.

Mladá, dynamická a rýchlo rastúca spoločnosť so zameraním na
zákazkovú výrobu z ušľachtilých materiálov - nerez
Moderné CNC technológie
CNC rezanie laserom
CNC ohýbanie, CNC frézovanie
CNC sústruženie, zváranie až po montáž hotových výrobkov pre high tech spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Ďurian
Tel.: +421903514745
E-mail: poslať životopis
ID: 4830401  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac