Obsluha automatických a poloautomatických strojov

AŽD W Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Scholtzova 4291/1a, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ihneď
6,02 EUR/hod.prémie do výšky 15 % vyplácané na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme mladého človeka, ktorý sa pridá k nášmu tímu ako Obsluha automatických a poloautomatických strojov - príprava stroja na výrobu jednotlivých typov vodičov podľa technickej dokumentácie a plánu výroby.

- V tvojej práci budeš:

 obsluhovať výrobné stroje a zabezpečovať ich plynulý chod,

vykonávať kontrolu vyrobených vodičov podľa kontrolného plánu a vykonávať záznamy,

odoberať hotové vodiče z automatu,

zodpovedať za čistotu zverených pracovných nástrojov a pracoviska,

zodpovedať za kvalitu pridelenej práce,

dodržiavať bezpečnostné predpisy, technologické a pracovné postupy.

- Pracovná doba je v dvojzmennom režime, s možnosťou práce aj cez víkendy, v závislosti od potrieb výroby.

- Čaká ťa stabilné zamestnanie v modernom výrobnom podniku s možnosťou kariérneho rastu.

- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)

- Máš možnosť získať odborné vzdelanie a rozvíjať sa v rámci firmy.

- Ponúkame ti príjemné pracovné prostredie a tímovú atmosféru.

Životopis spolu s motivačným listom môžete zaslať na e-mailovú adresu: [email protected]. Oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, flexibilita, chuť pracovať

Sme flexibilná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, zaoberajúca sa hromadnou výrobou vodičových zväzkov a rôznych vodičových skupín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788053  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,02 EUR/hod.