Posláním společnosti AZ KLIMA a. s. je projektovat, vyrábět, realizovat a servisovat zákazníkům komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky, chlazení, topen a MaR. Jsme jedna z největším firem zajišťující služby v oblasti TZB a rádi uvítáme nové kolegy.

Obchodní referent vzt

AZ KLIMA a.s.

Miesto práce
okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Co vás čeká

Co budete náš nový kolega dělat:

  • aktivní komunikace se zákazníky a dodavateli

  • tvorba nabídkového rozpočtu
  • ostatní administrativní činnost spojená s nabídkou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ze znalostí a dovedností požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání s technickým zaměřením

  • dobrou komunikaci a prezentaci

  • člověka dynamického, ambiciózního s obchodním duchem, který má drive a nesmíří se s průměrným výkonem

  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

Člověku, který má chuť pracovat nabízíme:

  • výborné platové ohodnocení

  • výkonnostní prémie

  • pružnou pracovní dobu

  • možnost dalšího vzdělání a osobnostního růstu

  • firemní akce

ID: 3363706   Dátum zverejnenia: 16.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.