Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
AZ KLIMA a.s.

Posláním společnosti AZ KLIMA a. s. je projektovat, vyrábět, realizovat a servisovat zákazníkům komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky, chlazení, topen a MaR. Jsme jedna z největším firem zajišťující služby v oblasti TZB a rádi uvítáme nové kolegy.

Obchodně-technický manažer tzb

Co vás čeká

Co budete náš nový kolega dělat:

  • pěčovat o stávající a nové zákazníky

  • aktivně se věnovat vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti technického zařízení budov

  • průběžně sledovat investiční záměry svěřených zákazníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ze znalostí a dovedností požadujeme:

  • osobu s orientací na výsledky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání s technickým zaměřením

  • znalost našeho produktu - technické zařízení budov profese VZT, CHL a ÚT

  • dobrou komunikaci a prezentaci

  • člověka dynamického, ambiciózního s obchodním duchem, který má drive a nesmíří se s průměrným výkonem

  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

Člověku, který má chuť pracovat nabízíme:

  • kvalitní obchodní podporu

  • výborné platové ohodnocení

  • výkonnostní prémie

  • služební vůz, mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům

  • pružnou pracovní dobu

  • možnost dalšího vzdělání a osobnostního růstu

  • firemní akce

Kontakt
Kontaktná osoba: Andrea Čapková
Tel.: 702176414
E-mail: poslať životopis

ID: 3363706   Dátum zverejnenia: 16.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.