Key account manager ( HVAC )

AZ KLIMA SK, s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od seniority, skúseností a zručností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prehľad na poli poskytovania služieb v oblasti technického zariadenia budov a trúfate si pomôcť nám pri budovaní obchodného oddelenia? Chcete sa venovať prierezovým činnostiam, nebyť „len“ obchodník?

Naše ambície na najbližšie obdobie sú veľké, preto hľadáme posilu, ktorá dokáže zabezpečiť celý obchodný proces.

Vašimi úlohami u nás budú:
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na slovenskom stavebnom trhu, prieskum trhu a akvizícia nových zákazníkov / B2B
• Vzťahový manažment s existujúcimi klientmi
• Zodpovednosť za obchodnú a cenovú politiku spoločnosti – príprava rozpočtu, komunikácia s dodávateľmi a interným realizačným oddelením, kompletizácia ponuky
• Konzultácie vypracovaných ponúk v priebehu výberového konania, technické rokovania a príprava návrhov a alternatív pre zadávateľa/klienta
• Zmluvná agenda so zákazníkmi – príprava, kontrola a uzatváranie zmlúv so zákazníkmi v súlade s ponukou a dohodnutými podmienkami

* kvartálne a ročné odmeny - závislé od vlastného nasadenia a výsledkov firmy
* služobné vozidlo (aj na súkromné účely)

Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Životopis v slovenskom jazyku nám pošlite e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo, TZB

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj B2B + odborné vedomosti z technických zariadení budov – vzduchotechniky, klimatizácie a chlad

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti v oblasti predaja B2B aspoň 3 roky
• odborné vedomosti z technických zariadení budov – vzduchotechniky, klimatizácie a chladiacej techniky
• schopnosť ponúknuť klientovi viacero technicky realizovateľných alternatív projektu
• silné analytické a komunikačné vlastnosti, „ťah na bránu“ vám nie je cudzí
• schopnosť pracovať na viacerých úlohách naraz a riešiť komplexné problémy
• schopnosť pracovať samostatne, vedieť si vytvoriť vlastný názor a podporiť ho argumentmi

Spoločnosť AZ KLIMA SK, s.r.o. sa špecializuje na technické zariadenia budov v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a chladiacej techniky. Poskytuje komplexné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, počnúc projektovou dokumentáciou, dodávkou, montážou až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Spoločnosť bola založená v roku 2000 a je členom skupiny ESCO Slovensko, a.s., spoločného podniku ČEZ ESCO a SPP.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4594623  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac