Strategický nákupca

AZ CAR, s.r.o.

Miesto práce
Varín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ kvartálny bonus vo výške 35% základného platu pri plnení cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a výber dodávateľov
- Starostlivosť o dodávateľov a produkty za zverené značky
- Vyjednávanie obchodných podmienok a účasť na obchodných stretnutiach
- Zodpovednosť za napĺňanie rozpočtu KP1 zverených značiek
- Tvorba analýz výsledkov a návrhy opatrení
- Na základe analýz cien a podmienok na trhu, aktívne navrhovať opatrenia
- Vytváranie podkladov pre tvorbu marketingovej podpory
- Spracovanie a vyhodnotenie cenových ponúk od dodávateľov
- Spracovanie a realizácia objednávok
- Komunikácia s colným úradom a ďalšími štátnymi organizáciami
- Aktualizácia informácií o produktoch
- Navrhovanie a realizovanie rozvojových opatrení
- Úzka spolupráca s obchodným tímom a skladom
- Vyjednávanie podmienok prepravy a jej zabezpečenie
- Prezentácia nových produktov pre obchodný tím a zákazníkov
- Ostatné administratívne práce v závislosti od požiadaviek spoločnosti

- práca v mladom kolektíve
- dlhodobá pracovná perspektíva v slovenskej firme
- trvalý pracovný pomer, istota a stabilný príjem
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- zaškolenie
- voľné víkendy a sviatky
- firemné akcie - športový deň, koncoročný večierok
- karta MultiSport

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pracovnej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický/Obchod/Financie/Analytické vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v oblasti obchodu, ekonómie, financií alebo analytických vied výhodou
- vynikajúca analytická schopnosť a zdatnosť v práci s číslami a dátami
- vyjednávacie zručnosti
- flexibilita a zmysel pre zodpovednosť a lojalita
- zameranie na dosahovanie výsledkov
- schopnosť identifikácie a navrhovania riešenia problémov
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- spoľahlivý, zodpovedný, samostatný, komunikatívny, kreatívny a tímový hráč.

Spoločnosť AZ CAR, s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným predajom náhradných dielov pre viac ako 400 typov osobných a úžitkových automobilov. Vďaka 83 rozvozovým autám distribuujeme náhradné diely 2 až 3 krát denne po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4708396  Dátum zverejnenia: 20.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac