Technický konzultant R&D

Ayming Slovensko s. r. o.

Miletičova, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.10.2022
2 000 EUR/mesiacPlatobné ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta/ky. Základná zložka mzdy pre kandidátov s min. 3-ročnými skúsenosťami: 2 000 EUR/ mesiac (brutto). Súčasťou ohodnotenia sú aj koncoročné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou kandidáta bude poskytovanie technického poradenstva v oblasti odpočtu na výskum a vývoj, a to konkrétne:
– Vedenie technických a finančných auditov
– Technická analýza výskumných a vývojových aktivít spoločností a identifikácia R&D projektov
– Analýza a výpočet nákladov na projekty výskumu a vývoja
– Príprava dokumentácie s popisom projektov výskumu a vývoja
– Starostlivosť o zverené portfólio zaujímavých klientov z rôznych oblastí
– Udržiavanie a rozvoj vzťahov s klientmi
– Podpora obchodných aktivít spoločnosti, účasť na seminároch/webinároch, konferenciách a pod.
– Cestovanie za klientmi v rámci SR

Interný názov pozície, na ktorú sa vzťahuje táto ponuka je: Konzultant/ka pre inovácie.

Vhodnému kandidátovi ponúkame zaujímavú a motivujúcu prácu s vysokou mierou samostatnosti. Ide o prácu v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, medzi ktorej klientov patria najväčšie slovenské aj zahraničné podniky.

Ponúkame:
– Bonusový systém, vrátane finančných bonusov závislých od dosiahnutých výsledkov
– Platené dni voľna pri zdravotných ťažkostiach (3 sickdays)
– 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona

Individuálny prístup k potrebám zamestnanca:
– Semináre a odborné školenia podľa individuálnych požiadaviek zamestnanca
– Jazykové kurzy (1 na 1), škola bezpečnej jazdy a ďalšie

Loyality Bonus:
– Príspevok do 3. piliera v závislosti od odpracovaných rokov

Ostatné benefity:
– Možnosť organizovať si vlastný pracovný čas (flexibilný pracovný čas, práca z domu formou home office)
– Možnosť sebarealizácie pri rozvíjaní osobnostných silných stránok
– Možnosť kariérneho a profesionálneho rastu
– Služobný automobil aj na súkromné účely
– Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
– Príjemný a neformálny pracovný kolektív
– Pravidelné tímové akcie (Firemné eventy a Teambuildingy aj v zahraničí, Tímové raňajky, Vianočný večierok...)
– Podpora dobrovoľníckych činností

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysoká škola technického smeru podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– Ukončené vysokoškolské vzdelanie, špecializácia na technický odbor podmienkou
– Vynikajúce komunikačné zručnosti
– Skúsenosti 1-2 roky (nie je podmienkou)
– Pozícia vhodná aj pre absolventa
– Vynikajúci písomný prejav
– Analytické a logické myslenie
– Silný proklientský prístup
– Chuť učiť sa nové veci
– Motivácia a lojalita
– Ochota cestovať v rámci celej SR

Spoločnosť Ayming je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti odpočtu na výskum a vývoj (tzv. superodpočet) a patent box. Firmám pomáha aj s prípravou žiadosti za účelom získania osvedčenia o spôsobilosti vykonávať VaV a pri vyhľadávaní vhodných dotačných titulov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4193297  Dátum zverejnenia: 23.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac