Konzultant pre inovácie

Ayming Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Šafárikovo námestie 4, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou kandidáta bude poskytovanie špecializovaného, odborného poradenstva v oblasti superodpočtu na výskum a vývoj, a to konkrétne:
– Vedenie a realizácia auditov s cieľom identifikovať projekty výskumu a vývoja vo firmách z oblasti priemyslu (strojárstvo, automotive, elektrotechnika, spracovanie plastov a iné)
– Podrobná technická analýza projektov výskumu a vývoja klienta s cieľom popísať vývojový charakter identifikovaných projektov
– Príprava technickej správy k projektom výskumu a vývoja (technické popisy projektov, popis prvku novosti, technickej neistoty)
– Výpočet všetkých ročných nákladov na identifikované projekty výskumu a vývoja klienta
– Plánovanie a organizácia auditov
– Zaistenie vysokej kvality všetkých dokumentov, správ a výpočtov nákladov
– Udržiavanie a rozvoj vzťahov s klientmi a zabezpečenia ich spokojnosti

Vhodnému kandidátovi ponúkame zaujímavú a motivujúcu prácu s vysokou mierou samostatnosti. Jedná sa o prácu v renomovanej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, medzi ktorej klientov patria najväčšie slovenské aj zahraničné podniky.
Benefity:
– Vysoko motivujúca odmena vrátane finančných bonusov závislých od dosiahnutých výsledkov
– Možnosť rýchleho kariérneho a profesionálneho rastu
– Služobný automobil aj na súkromné účely
– Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
– 5 týždňov dovolenky
– Príspevok na stravovanie
– Možnosť home-office
– Jazykové kurzy a ďalšie školenia
– Firemné akcie
– Príjemný a neformálny pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Vysoká škola technického smeru podmienkou.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

– Ukončené vysokoškolské vzdelanie, špecializácia na technický odbor podmienkou (strojárstvo, elektrotechnika, atd.)
– Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
– Vynikajúci písaný prejav
– Analytické myslenie
– Samostatnosť, schopnosť rýchlo sa učiť
– Pracovná skúsenosť z oblasti služieb B2B výhodou
– Vysoké pracovné nasadenie, proaktivita
– Motivácia a lojalita
– Ochota cestovať v rámci celej SR

Spoločnosť Ayming je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti superodpočtu na výskum a vývoj.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Šumichrastová
E-mail: poslať životopis
ID: 3186188   Dátum zverejnenia: 9.11.2017