Obchodný asistent / Obchodná asistentka

Ayming Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 € na full time

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého a neformálneho kolektívu hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á bude operatívnou podporou nášho sales team leadera.

Hlavnou pracovnou náplňou kandidáta bude:
- administratívna podpora, príprava podkladov na obchodné rokovania, semináre, prezentácie
- organizovanie a koordinácia seminárov a prezentácií
- rozvoj spolupráce s organizáciami, zväzmi a sprostredkovateľmi
- telefonické dojednávanie obchodných stretnutí s top manažmentom inovatívnych firiem
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- web analýza firiem za účelom identifikácie inovácií
- vyhľadávanie kontaktov na top management firiem
- práca s databázami a CRM systémom Sales Force

Túto prácu je možné vykonávať na plný alebo skrátený úväzok (min. 2,5 dňa v týždni).

Vhodnému kandidátovi ponúkame zaujímavú a motivujúcu prácu s vysokou mierou samostatnosti. Jedná sa o prácu v renomovanej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, medzi ktorej klientov patria najväčšie slovenské aj zahraničné podniky.
Benefity:
– Motivujúce bonusy závislé od dosiahnutých výsledkov
– Možnosť rýchleho kariérneho a profesionálneho rastu
– Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
– 3 sick day (v prípade full-time)
– Príspevok na stravovanie
– Možnosť home-office
– Jazykové kurzy a ďalšie školenia (v prípade full-time)
– Firemné akcie
– Príjemný a neformálny pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre komunikatívnych ľudí orientovaných na detail a na výsledok, ideálne s obdobnou predchádzajúcou skúsenosťou, ktorí majú:
- komunikačné zručnosti a písomný prejav na vysokej úrovni,
- príjemné a presvedčivé vystupovanie,
- primerané sebavedomie,
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci,
- chuť učiť sa a
- znalosť Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

Spoločnosť Ayming je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti odpočtu na výskum a vývoj (tzv. superodpočet) a patent box. Firmám pomáha aj s prípravou žiadosti za účelom získania osvedčenia o spôsobilosti vykonávať VaV a pri vyhľadávaní vhodných dotačných titulov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2818738  Dátum zverejnenia: 10.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 € na full time