Veterinárny lekár v chove laboratórnych zvierat

AXON Neuroscience R&D Services SE

Miesto práce
Dúbravská cesta, Karlova Ves
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AXON Neuroscience R&D Services SE (biotechnologická spoločnosť) hľadá veterinárneho lekára, ktorý bude zodpovedný za manažment chovu laboratórnych zvierat. Práca zahŕňa nepretržitý kontakt s laboratórnymi zvieratami, predovšetkým zabezpečovanie zvierat pre vedecké účely, aplikácia látok, odber biologického materiálu, mikrochirurgia, práca s databázou zvierat.

Výhodou je práca v mladom kolektíve, v moderných laboratórnych priestoroch, možnosť odborného a profesného rastu.
Krátky životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru prosíme zaslať na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné veterinárske lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Samostatnosť, komunikatívnosť, pracovitosť, pozitívny vzťah ku zvieratám a ochota pracovať v kolektíve.

Axon Neuroscience R&D Services SE is a clinical-stage biotech company developing disease-modifying immunotherapeutics for Alzheimer's disease and Frontotemporal lobar degeneration. Ground-breaking discoveries in Alzheimer’s disease research made by AXON Neuroscience R&D Services SE enabled the company to create a therapeutic platform of global importance.
The target products of strategic importance in this platform are revolutionary therapeutic candidate vaccines for treatment of Alzheimer's disease and Frontotemporal lobar degeneration.
AXON Neuroscience R&D Services SE has developed unique animal models that reproduce Alzheimer’s disease and allow for a swift and effective pre-clinical validation of efficacy of new therapeutics and pre-clinical evaluation of diagnostic tools.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3763863  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac