Reagujte bez životopisu

Právnik v realitnej kancelárii

Axis real, spol. s r.o. - realitná kancelária

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME PRÁVNIKA ALEBO ADVOKÁTA NA SPOLUPRÁCU S MOŽNOSŤOU SÍDLA A KANCELÁRIE
- vypracovávanie zmlúv súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností
- komunikácia s klientmi
- zastupovanie spoločnosti pri obchodných jednaniach

- zaujímavá a atraktívna práca v spoločnosti s niekoľkoročnými skúsenosťami (v prípade spolupráce s advokátom ponúkame sídlo a kanceláriu)
- atraktívne pracovné prostredie
- korektný prístup zo strany zamestnávateľa
- ocenenie aktívneho záujmu o prácu
- parkovanie

Ak spĺňate nami uvedené kritéria a naša ponuka Vás oslovila, prosíme Vás, aby ste svoje písomné žiadosti spolu so životopisom posielali na adresu: [email protected].
Vhodných kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

anglický jazyk slovom aj písmom, dôslednosť a samostatnosť, schopnosť tímovej spolupráce, zodpovednosť, flexibilita, lojálnosť, príjemné vystupovanie

• Sme silnou značkou, na realitnom trhu sme od roku 2003.
• Máme bohaté skúsenosti – viac ako 5000 zrealizovaných realitných transakcií.
• Sme členom a certifikovanou realitnou kanceláriou NARKS.
• Využívame najmodernejšie technológie.
• Nechceme nehnuteľnosti len predávať, chceme ich predať.
ID: 3925446  Dátum zverejnenia: 17.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac