Recepčná/zdravotná sestra/zdravotnícky asistent/zubný asistent

AXIS-DENT, s.r.o.

Miesto práce
Veľkoblahovská cesta 1063/5, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacbonus od 50 -100 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie pacientov, komunikácia s pacientmi osobne, telefonicky, mailom, účtovanie dokladov, zhotovenie RTG snímkov, organizácia diárov ambulancii, práca s programom Stoma

po skúšobnej dobe bonus od 50-100 eur
preplatenie nadčasov
teambuilding 2x ročne

Informácie o výberovom konaní

životopis posielajte mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zdrav. asistent, zubný asistent

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

Asistent lekára na zubnej ambulancii
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré organizačné schopnosti, vzdelanie v oblasti zdravotníctva, príjemné vystupovanie, flexibilita, komunikatívnosť, tímová práca, precíznosť,

Moderná zubná klinika AXIS-DENT so 7 ambulanciami v Dunajskej Strede a Šamoríne - čeľustná ortopédia, zubné lekárstvo, dentoalveolárna chirurgia, implantológia a dentálna hygiena. Hlavným profilom je digitálna čeľustná ortopédia – neviditeľné strojčeky na zuby Invisalign, Happy smile, iTero scanner, indirect bonding, CBCT, Tele rtg, 3D tlačiareň.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Veľkoblahovská cesta 1063/5
92901 Dunajská Streda
ID: 3924888  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac