Lekár

Axion Medical s.r.o

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
od 4.500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca aj pre lekára - absolventa v nemocniciach v nemecky hovoriacich krajinách.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ponúkame do Nemecka voľné pracovné pozície pre lekárov, aj absolventov. Hlavne v obore interna, chirurgia, pediatria, anesteziológia, neurológia.
Výborné platové podmienky, veľmi milý kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovanie zdravotníckeho personálu do nemecky hovoriach krajín.
ID: 3639585  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4.500 EUR