Operačná sestra

Axion Medical s.r.o

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 EUR/mesiac13., 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštrumentácia na operačných sálach v privátnej renomovanej nemocnici (ortopédia, gynekológia, očné).

moderne vybavená klinika vo Viedni, veľmi dobrý pracovný kolektív, možnosť ďalšieho vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Privátna nemonica vo Viedni s bohatým a rôznorodým operačným programom. Možnosť skráteného úväzku, pri dochádzaní možnosť dohody o pracovných dňoch a voľne. Príjemný motivovaný a angažovaný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

OP sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Špecializácia operačnej sestry výhodou ale nie je podmienkou

Sprostredkovanie zdravotníckeho personálu do nemecky hovoriach krajín.
ID: 3485712  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac