Solution Developer NAV

AXIOM Bratislava, s.r.o.

Místo práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VÝVOJ A PROGRAMOVÉ PRÁCE ERP SYSTÉMU MICROSOFT DYNAMICS NAV NEBO DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL

Ahoj, jmenuji se David Pecivál a mám na starosti realizační tým v naší firmě. Díky tomu, že se řadíme mezi přední dodavatele podnikových řešení Microsoft Dynamics NAV / Dynamics 365 Business Central a jsme v tom vážně dobří, vzrůstá nám počet zajímavých projektů, které potřebujeme uřídit. To je důvod, proč hledáme někoho, jako jsi Ty, programátora se znalostí Microsoft Dynamics NAV.
Je hodně partnerů Microsoftu, ale nemusíš mít obavy z toho, že „budeš jeden z mnoha“, od ostatních se odlišujeme specializací našich služeb pro leasingové společnosti, výrobní podniky a automobilové prodejce či servisy.

CO BUDE TVOU NÁPLNÍ PRÁCE
Spolupráce s analytiky nad návrhem řešení
Časové odhady vývojových prací
Konzultace k vývoji junior programátorům
Kontrola kvality práce junior programátorů
Realizace základních technických školení pro zákazníka
spolupráce na projektech UniCredit Leasing, DenBraven, Mercedes-Benz, BMW, a další
komunikace s konzultanty a analytiky nad požadavky zákazníků

CO OD TEBE POŽADUJEME
Znalost programování Microsoft Dynamics NAV
Znalost programování Dynamics 365 Business Central
Znalost Visual Studia Code a AL výhodou
Znalost relačních databází (MSSQL)
Zkušenosti s integrací systémů, znalost webových služeb

CO JE VÝHODOU
Znalost datových skladů výhodou
Anglický jazyk na pasivní úrovni (čtení technické dokumentace)
Znalost principů Microsoft Dynamics NAV případně jiného ERP software
Znalost programování v .NET

A CO TI NABÍZÍME, A VĚŘÍM ŽE TĚ BUDE BAVIT?
Být součást přátelského kolektivu, kde „nepomůžu, nebo nemám na Tebe čas“ nemá místo.
Můžeš řídit projekty přesahující daleko do zahraničí. K růstu ti pomůže i vzdělávání, které společně s naší personalistkou Hankou nastavíme dle potřeb.
Technické vybavení, se kterým se úkoly plní „skoro samy“.
Nemáme mantinely „od—do“, je pro nás samozřejmostí respektovat biorytmus člověka, ale i našich klientů.
Máme propracovaný systém vzdělávání v oblasti Microsoft Dynamics NAV a přístup k nejmodernějším technologiím společnosti Microsoft.

Nejsme vázáni na jedno místo, a tak můžeš pracovat doma, nebo ve Zlíně, v Praze, v Brně, v Olomouci anebo v Bratislavě.

RÁD SE S TEBOU POTKÁM A PROBERU VŠE, CO TĚ O PRÁCI U NÁS ZAJÍMÁ. POŠLI HANCE SVÉ CV A POJĎ S NÁMI POMÁHAT FIRMÁM ŘÍDIT PROCESY.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost AXIOM PROVIS Int., s.r.o. se řadí mezi přední dodavatele podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV / Dynamics 365 Business Central na českém a slovenském trhu, ale i v dalších zemích o nás vědí. Od ostatních se odlišujeme specializací našich služeb pro leasingové společnosti, výrobní a automobilové prodejce a servisy.

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Coufalová
Tel.: +420778701022
E-mail: poslat životopis
ID: 3782863   Dátum zverejnenia: 9.10.2019