Projektový manažer pro ERP systémy

AXIOM Bratislava, s.r.o.

Místo práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ŘÍDIT PROJEKTY OD VZNIKU AŽ PO UVEDENÍ DO "ŽIVOTA".

Dobrý den, jmenuji se David Pecivál a mám na starosti realizační tým v naší firmě. Díky tomu, že se řadíme mezi přední dodavatele podnikových řešení Microsoft Dynamics NAV / Dynamics 365 Business Central a jsme v tom vážně dobří, vzrůstá nám počet zajímavých projektů, které potřebujeme uřídit. To je důvod, proč hledáme někoho, jako jsi Ty, projektového manažera s tahem na bránu a schopností vypořádat se i se zahraničními projekty a klienty.

Je hodně partnerů Microsoftu, ale nemusíš mít obavy z toho, že „budeš jeden z mnoha“, od ostatních se odlišujeme specializací našich služeb pro leasingové společnosti, výrobní podniky a automobilové prodejce či servisy.

V ČEM NÁM MŮŽEŠ POMOCI:
Ve spolupráci se svým týmem dodat klientovi očekávané a požadované řešení v dohodnutých termínech a rozpočtu. Řídit mezinárodní projekty, zlepšovat naše interní procesy a zavést agilní metodiky do každodenních činností našeho týmu.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:
Je to jednoduché, chtít být úspěšný a projekt dotáhnout do konce ke spokojenosti všech. Umět namotivovat a uřídit svůj tým a všechny, kdo Ti s projektem mají pomoci. A nebát se nových výzev.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDEŠ?
Bez zkušeností na pozici „projekťáka“, protože potřebujeme zkušené hráče.

A CO TI NABÍZÍME, A VĚŘÍM ŽE TĚ BUDE BAVIT?
Být součást přátelského kolektivu, kde „nepomůžu, nebo nemám na Tebe čas“ nemá místo.
Můžeš řídit projekty přesahující daleko do zahraničí.
K růstu ti pomůže i vzdělávání, které společně s naší personalistkou Hankou nastavíme dle potřeb.
Technické vybavení, se kterým se úkoly plní „skoro samy“.
Nemáme mantinely „od—do“, je pro nás samozřejmostí respektovat biorytmus člověka, ale i našich klientů.

Nejsme vázáni na jedno místo, a tak můžeš pracovat ve Zlíně, v Praze, v Brně, v Olomouci anebo v Bratislavě.

RÁD SE S TEBOU POTKÁM A PROBERU VŠE CO TĚ O PRÁCI U NÁS ZAJÍMÁ. POŠLI HANCE PŘES ODPOVĚĎ NA TUTO NABÍDKU SVÉ CV A POJĎ S NÁMI POMÁHAT FIRMÁM ŘÍDIT PROCESY.

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

2000

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost AXIOM PROVIS Int., s.r.o. se řadí mezi přední dodavatele podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV / Dynamics 365 Business Central na českém a slovenském trhu, ale i v dalších zemích o nás vědí. Od ostatních se odlišujeme specializací našich služeb pro leasingové společnosti, výrobní a automobilové prodejce a servisy.

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

ID: 3782788   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000