Logo Axilium s. r. o.

Financial Specialist

Axilium s. r. o.

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Od 1 600 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • evidencia a účtovanie došlých faktúr, nových zákazníkov do systému SAP a úpravy master dát zákazíkov
  • mesačná kontrola saldokonta dodávateľských faktúr, GR/IR
  • nahrávanie faktúr do systému VIM
  • príprava a účtovanie ID – náklady budúcich období, stravné lístky
  • účtovanie licenčných poplatkov
  • príprava tuzemských faktúr na úhrady a import súboru
  • komunikácia so zákazníkmi ohľadom neuhradených faktúr a nezrovnalostí v salde zákazníka, zasielanie upomienok
  • dohody a komunikácia o splátkových kalendároch, predĺžených splatnostiach
  • uvoľňovanie blokovaných objednávok
  • prehodnotenie platobných podmienok, kreditného limitu ročne
  • nastavovanie elektronickej fakturácie pre zákazníkov
  • vystavanie voľných faktúr, zápočtov, skont , čistenie salda, dobropisov
  • účtovanie platieb platobnou kartou, vyúčtovania zamestnancov, cestovných náhrad
  • účtovanie banky, zadávanie úhrad do banky
  • komunikácia s právnikmi týkajúca sa pohľadávok po splatnosti
  • spracovanie štatistického hlásenia, INTRASTAT, spracovanie došlej pošty
  • aktívna komunikácia so Sales tímom.

  • 1 deň HO
  • Parkovanie v areáli bezodplatne
  • 1 deň dovolenky nad rámec ZP v kalendárnom roku
  • 1 sick day
  • ​Stravovanie nad rámec zákona
  • ​Občerstvenie v kuchynke – káva, čaj, minerálky​
  • Multisport s doplatkom zamestnávateľa, v súčasnej dobe 10,-EUR zamestnanec mesačne
  • ​Príspevok na DDS – spoluúčasť zamestnanca
  • Odmeny pri pracovných výročiach
  • Referal bonus – 500,-EUR​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

  • proaktívny prístup
  • zodpovednosť
  • precíznosť a dôslednosť
  • SAP výhoda
  • Excel pokročilý

Naša spoločnosť poskytuje profesionálne HR služby svojim klientom. Náš tím je tvorený recruitermi a headhuntermi s dlhoročnými skúsenosťami. Okrem toho, že sa zaoberáme sprostredkovaním zamestnania, poskytujeme konzultácie pre kandidátov pri otázkach budúceho zamestnania a na mieru šité riešenia pre potreby firiem.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Kocholová
E-mail: poslať životopis
ID: 4807084  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac