Dynamická společnost AXENTA a.s., působící jako systémový integrátor v oblasti komplexních bezpečnostních řešení a služeb, hledá pro nově vybudované bezpečnostní dohledové centrum (Security Operations Center – Cyber SOC) nové kolegy.

IT security operator - práce pro studenta se zaměřením na IT

AXENTA a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž

Práca pre študenta VŠ so zameraním na IT

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • poskytovanie technickej podpory zákazníkom, riešenie technických problémov a potrieb zákazníka
  • práca s ticketovacím nástrojom

Požadavky

  • študent vysokej školy
  • základné skúsenosti s OS LINUX, WINDOWS
  • vítané sú skúsenosti s prácov v dohľadových systémoch (Centreon, Zabbix, Nagios..),
  • monitorovacích systémoch (SIEM)
  • základná znalosť AJ

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • záujem o informačné technológie
  • zodpovednosť,
  • záujem zlepšovať svoje znalosti,
  • motivácia zlepšovať sa v oblasti cyber security

Nabízíme

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • stabilná práca v zabehnutej spoločnosti
  • možnosť prispôsobenia rozvrhu v škole,
  • možnosť poskytnutia témy na BC a Dipl. práce s konzultantom
  • možnosť získania štipendia po dobu štúdia

Informácie o výberovom konaní:

  • ak si študent a môžeš pracovať 2-3 dni v týždni hľadáme práve teba
  • ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis

Kontakt:

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš kompletní životopis.

Děkujeme, AXENTA a.s.

Kontakt

ID: 3464594   Dátum zverejnenia: 6.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.