Dynamická společnost AXENTA a.s., působící jako systémový integrátor v oblasti komplexních bezpečnostních řešení a služeb, hledá pro nově vybudované bezpečnostní dohledové centrum (Security Operations Center – Cyber SOC) nové kolegy.

Linux Administrator/System Engineer

AXENTA a.s.

Místo práce
Liptovský Mikuláš, Okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1300 EUR/měsíc

V současné době hledáme do našeho týmu:

Linux Administrátor/System Engineer.

Náplň práce:

  • instalace, implementace a provoz OS Linux
  • servis dohledových a monitorovacích systémů
  • poskytování technické podpory zákazníkům – řešení technických problémů nebo potřeb zákazníka
  • optimalizace a rozvoj řešení, včetně integrace s jinými systémy zákazníka

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (IT)
  • Zkušenosti administrátora s OS Linux (RedHat nebo Ubuntu)
  • základní zkušenosti s OS Windows stanice/servery
  • základní zkušenosti s administrací síťových prvků (switch, router, firewall)
  • zkušenosti s siťovými diagnostickými nástroji (TCPDUMP, WireShark apod.)
  • zodpovědnost, schopnost týmové práce
  • pečlivost a důslednost při řešení úkolů
  • požadavek na ŘP skupiny B
  • základní znalost AJ

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • účast při řešení náročných úkolů v inovativní a expandující společnosti
  • podporu ve vašem odborném rozvoji, zaškolení (certifikace), další systematické vzdělávání v moderních informačních technologiích a osobní růst v problematice bezpečnosti IS
  • práce s moderními technologiemi v oblasti kybernetické bezpečnosti (SIEM, LM, Provozní monitoring, PIM/PAM, VA, NBA, UBA apod.)
  • individuální rozvoj v zajímavém oboru
  • místo pracoviště: Liptovský Mikuláš
  • možnost pracovní filozofie Home Office
  • nástup možný ihned

Kontakt:

  • Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím foto a Váš kompletní životopis.

ID: 3464592   Dátum zverejnenia: 6.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 EUR/měsíc