Administrátor aplikácií - špecialista prevádzky POS

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
Panenská 7, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie stanovíme dohodou, závisí od seniority kandidáta, jeho znalostí, schopností a skúseností. Pracovná pohotovosť je odmeňovaná stanovenými príplatkami a prípadné nadčasy sú preplácané v súlade so zákonom a internými predpismi.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia a prevádzkovanie aplikácii pre poskytovanie služieb prostredníctvom platobných terminálov. (Platobné aplikácie vyvinuté a otestované tímom AXASOFT )
• Preberanie aplikácií, resp. ich nových funkcionalít a ich nasadzovanie na produkčné servre
• Administrovanie parametrov resp. údajov o užívateľoch, zákazníkoch, funkcionalít v týchto aplikáciách
• Monitoring prevádzky poskytovaných služieb, zisťovanie poruchových stavov, odstraňovanie prípadných porúch (prostredníctvom na to používaných systémových nástrojov)
• Zabezpečovanie hromadného nasadzovania (DW-dov) aktualizácií aplikácií na platobné terminály prostredníctvom na to určeného manažovacieho nástroja (TMS – Terminal Management System)
• Hromadné nasadzovanie zmien parametrov v konfigurácii terminálov prostredníctvom TMS

Poskytovanie 2. stupňa podpory pre servisných technikov a operátorov Helpdesku
(1. stupeň podpory)
• pri inštalácii platobných terminálov
• pri riešení porúch, incidentov výpadkov služieb a systémov
• pri nočnom spracovaní súborov
Riešenie prípadných reklamácii ohľadom platobných transakcií
Príprava scriptov (SHELL) pre spracovanie, ukladanie a zálohovanie dát

Práca v stabilnej spoločnosti - sme takmer 30 rokov na trhu
Čiastočne pružný pracovný čas
Práca v centre Bratislavy
Po zaškolení možný čiastočný home office
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (po odpracovaní 1 roka)
Firemný mobilný telefón a ostatné pracovné prostriedky
MultiSport karta

Obsadzovaná pracovná pozícia vyžaduje okrem iného pracovnú pohotovosť mimo pracovnej doby. Pracovná pohotovosť je potrebná z dôvodu poskytovania druhého stupňa podpory pre riešenie porúch alebo incidentov (ide o telefonickú dostupnosť, pohotovosť je držaná striedavo s kolegami na rovnakej pozícii - v čase od 16:30 do 07:00 v pracovných dňoch, resp. 24 hodín v mimopracovných dňoch (SO, NE, sviatky).

V rámci pracovnej doby sa po období zaškolenia a zácviku bude striedať práca na pracovisku s režimom home office.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Technické, Fyzikálno-matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Oracle Database - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Shell Scripting - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
C - Základy
Linux - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

správa databáz (MS SQL Server a Oracle DB), administrácia OS Unix/Linux

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- ovládanie technickej angličtiny
- predchádzajúca skúsenosť so správou databáz (MS SQL Server a Oracle DB)
- skúsenosti s administráciou OS Unix/Linux
- skúsenosti s programovaním skriptov v Shell
- skúsenosti so zálohovaním a obnovou dát

Úspešný uchádzač by mal mať:
- ochotu a chuť pracovať v aktívnom prostredí
- ochotu prehlbovať svoje vedomosti
- proaktívny prístup k práci, zodpovednosť
- zákaznícky orientovaný prístup
- dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4106185  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac