Referent správy fondov a inkasa

AXA Management Services s.r.o., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?
Viete ako funguje doplnkové dôchodkové sporenie a ďalšie produkty poisťovne?
Je pre Vás výzvou vysoká miera samostatnosti?
Nechýba Vám schopnosť rýchlo si osvojiť nové veci?
Bavilo by Vás komunikovať so SK zamestnávateľmi?

Pokiaľ áno, čítajte ďalej…

Aký je úsek L&S v AXA?

Sme tím skvelých kolegov, s ktorými býva sranda.
Pri svojej práci sa sústredíme na presnosť a komunikáciu.
Spolupracujeme s každým kto myslí na svoju budúcnosť už dnes.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • komunikácia so zamestnávateľmi a klientmi spoločnosti
  • spracovanie platieb a mesačných výkazov od zamestnávateľov
  • riešenie neidentifikovaných platieb na účte nepriradených platieb
  • typovanie zamestnávateľských zmlúv v spolupráci s právnym oddelením
  • riešenie reklamácií doplnkového dôchodkového sporenia
  • archivácia dokumentov od zamestnávateľov

Čo do Vás očakávame?

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • užívateľská zručnosť práce s PC
  • základné znalosti z oblasti dôchodkového sporenia
  • príjemné vystupovanie a schopnosť pracovať v tíme
  • zmysel pre detail a presnosť
  • ochota prijímať pracovné úlohy

Čo Vám ponúkame?

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • zaujímavú a perspektívnu prácu v príjemnom prostredí
  • zodpovedajúce platové podmienky a zamestnanecké výhody
  • možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

AXA je jednou z najväčších poisťovacích skupín na svete, ktorá pôsobí v 60 krajinách sveta. Je zameraná na poistné riešenia najvyššej kvality a je uznávanou pre svoje silné stránky pri ich realizácii. Celosvetovo má viac než 90 miliónov klientov a 214 000 zamestnancov. Podnikanie spoločnosti AXA je geograficky diverzifikované a hlavné podniky sa zameriavajú na Európu, Severnú Ameriku a Ďaleký východ.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3357436   Dátum zverejnenia: 10.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.