Majster výroby

Incap Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Od 6,0 eur/hod, konečná mzda bude dohodnutá v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu na zmene
- splnenie výrobného plánu zmeny v naplánovanom množstve a v požadovanej kvalite
- prehľad o stave výroby a potrebnom materiály na výrobu
- riešenie vzniknutých problémov v priebehu výroby
- dodržiavanie pracovných postupov, nariadení a požiadaviek na kvalitu ochranu zdravia a bezpečnosti práce na zmene a interné preškolenie zamestnancov
- neustále zlepšovanie procesu výroby a navrhovanie činností na znižovanie nepodarkovosti vo výrobe
- odovzdanie pracoviska nasledujúcej zmene
- evidencia a spracovanie dochádzky zamestnancov

- práca v stabilnej spoločnosti a kolektíve
- práca v trojzmennej prevádzke
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť osobného rastu
- predpoklad predĺženia pracovnej zmluvy na dobu neurčitú
- ďalšie informácie dostane kandidát pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

3

Incap Electronics Slovakia s.r.o. je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky. Sortiment výroby je tvorený výrobou dosiek plošných spojov, výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3867761  Dátum zverejnenia: 20.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.