Operátor výroby ručného spájkovania

Incap Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Vavrečka
Termín nástupu
ihneď
- od 3,25 eur brutto + mesačná, kvartálna a vianočná odmena, plat závisí od individuálnych schopností kandidáta a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca si vyžaduje prax v ručnom spájkovaní
-práca v dvojzmennej prevádzke
-týždenný pracovný čas 37,5 hodiny

-práca v stabilnej spoločnosti a kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- ďalšie informácie dostane kandidát pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechniké

Incap Electronics Slovakia s.r.o. je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky. Sortiment výroby je tvorený výrobou dosiek plošných spojov, výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3564043  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - od 3,25 eur brutto + mesačná, kvartálna a vianočná odmena, plat závisí od individuálnych schopností kandidáta a praxe