Account Manager

AWS-Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
spracovávanie cenových ponúk a technických podkladov a ich sprostredkovanie pre zákazníka
udržiavanie a rozširovanie technickej podpory v uvedenej oblasti
- co-ordinate and control of all Commercial information required for contract review in order to ensure customers Commercial requirements are fully understood and communicated to production
- ensure Herschel system is maintained and kept up to date with customer sales requirements in order to ensure all other departments are aware of customer needs
- manage the Data Management System
- customer liaison covering all Commercial aspects of order fulfilment and ensure customers are kept fully informed of all deviations from plan
- on going customer dialogue in order to ensure CEM maintain and increase the business with all customers
- provide support to the Sales Manager & the Sales team.
- liaise with all other departments within the company
- attend customer premises as required for reviews, introductions, presentations etc

Práca v stabilnej spoločnosti
Perspektívu ďalšieho osobnostného a profesionálneho rastu

Starostlivo si preštudujeme Váš životopis a v prípade, že bude spĺňať nami zadané kritériá, budeme Vás v dohľadnom čase kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skills required:
- must be able to work under pressure and work to tight deadlines
- strong communication and organisational skills
- ability to use own initiative
- attention to detail
- good time management
- to provide an excellent standard of service to all our customers
- experience in using Outlook, Word & Excel
- Account Management experience preferred but not essential

AWS - Slovakia, s. r. o. je dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky. Sortiment výroby je tvorený výrobou dosiek plošných spojov, výrobou káblov a káblových zväzkov a LED lámp.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vavrečka 311
029 01 Námestovo

Kontakt

ID: 1186644   Dátum zverejnenia: 9.1.2018