Špecialista tvorby poistných podmienok

AWP Solutions ČR a SR, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme

- multisport karta
- týždeň dovolenky navyše nad rámec zákona
- stravné lístky
- príspevok na voľnočasové aktivity
- motivujúce finančné ohodnotenie + ročné bonusy

Pracovné povinnosti:

Špecialista tvorby poistných a asistenčných podmienok spracováva, komplexne posudzuje a tvorí všeobecné a osobité poistné podmienky oceneného poistného rizika a asistenčné podmienky. Pracuje s existujúcimi podmienkami asistenčných a poistných produktov, poistnými rizikami, rozsahom poistenia, výlukami, spoluúčasťou apod.

Analýza a prehľad:
- Analýza tuzemského a zahraničného trhu
- Sledovanie konkurencie a vývoja v skupine

Poistné podmienky:
- Tvorba pravidiel, metód a postupov tvorby poistných podmienok
- Návrhy na úpravu na základe dosiahnutých výsledkov
- Právne predpisy a legislatíva SR/ČR a EÚ v oblasti poisťovníctva

Tvorba dokumentácie/Archivácia:
- Vedenie požadovaných evidencií a dokumentácie
- Spracovávanie metodiky na zavedenie poistného a asistenčného produktu
- Tvorba klientskej dokumentácie

Projekty:
- Implementácia skupinových riešení

Požiadavky na kandidáta:

- Prax v oblasti vítaná
- Anglický jazyk aktívne slovom aj písmom
- Tímový duch
- Flexibilita
- Lojalita
- Vysokoškolské vzdelania prvého/druhého stupňa (právne zameranie)

Nástup:

- nástup možný ihneď, prípadne podľa dohody
- pracovisko v Bratislave

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 3411176  Dátum zverejnenia: 5.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/měsíc