Можливість для людей з України

Údržbár práčovne

AWIN s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie technického stavu a funkčnosti strojov a zariadení
- vykonávanie preventívnej údržby strojov a zariadení
- vykonávanie drobných a stredných opráv strojov a zariadení
- práca s technickou dokumentáciou

Práca je vykonávaná formou dvoch zmien (pondelok - piatok)

- motivujúci bonusový systém
- bonus za odporučenie nového kolegu vo výške 200€
- bonusová karta s ročným kreditom vo výške 100€
- pravidelné ročné zvyšovanie platu
- zabezpečený pitný režim, káva a ovocie na pracovisku zdarma
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- firemné aktivity, vianočný večierok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Našim klientom je stabilná a rastúca spoločnosť s 175-ročnou históriou, pôsobiaca v oblasti čistenia pracovných odevov, rohoží, textilu pre hotelierstvo, zdravotníctvo, gastronómiu a priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

AWIN s.r.o. je personálno-poradenskou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výberom kvalifikovaných zamestnancov formou recruitmentu a executive search, primárne v oblasti výroby, zdravotníctva, stavebného priemyslu, IT, obchodu a služieb. Kľúčovým faktorom je pre nás silne proklientský prístup a poskytovanie vysoko profesionálnych a kvalitných služieb našim klientom a kandidátom.
ID: 4534395  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac