Asistent/ka / Office manager

Awesome s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2021
739 - 1 240 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilná zložka po zapracovaní podľa plnenia pridelených úloh a výkonu firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si typ človeka, pre ktorého je práca formou sebarealizácie, nedá ti spať, keď niečo pokazíš a rád vymýšľaš ako robiť veci lepšie, tak táto ponuka je možno aj pre teba.

- správa mkt kampaní firmy, customer support, aktívny prístup pri kreatíve
- správa vnútornej administratívy podniku
- účtovníctvo - len nahadzovanie faktúr
- kontrola zverených úsekov, tvorba štatistík
- prijímanie objednávok, zápisy z porád
- evidencia a triedenie došlých dokladov a pošty
- vybavovanie agendy podľa pokynov nadriadeného
- pomoc kolegom s rôznymi úlohami na prevádzke

- bezplatná strava
- flexi-doba, home office

Informácie o výberovom konaní

Prosím, zasielajte životopis s fotografiou na e-mail.

Pracovný pohovor bude prebiehať minimálne v dvoch kolách, jeho súčasťou bude aj krátka praktická časť z oblastí účtovania a marketingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
KROS Omega - Základy
Instagram - Základy
Facebook Ads Manager - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do malého tímu človeka:
- ktorý koná PROAKTÍVNE a nie REAKTÍVNE
- bude pravou rukou majiteľa
- nebojí sa občas aj manuálnej práce
- je časovo flexibilný
- má elementárne skúsenosti s offline/online marketingom
- má základy podvojného účtovníctva, skúsenosti s programom omega výhodou

Vyžaduje sa vysoká PC gramotnosť a správna gramatika v písanom prejave.
Lojalita, spoľahlivosť a dochvíľnosť.
Výborná vlastná organizovanosť a zmysel pre poriadok.
Skúsenosti s gastro sektorom výhodou, keďže spoločnosť pôsobí prevažne v tomto segmente.

Práca je vhodná aj pre absolventa SŠ, ideálne obchodnej akadémie a pod. Ideálny štartovací job, kde sa veľa naučíš, ale môžeš to aj poriadne ďaleko dotiahnuť. Nehľadáme len "hotového" človeka, ale niekoho kto ma chuť na sebe pracovať.

Nutný pozitívny vzťah k aktuálnym trendom vegetariánstva/ vegánstva, keďže to je segment v ktorom pôsobíme.

Hlavnou činnosťou podniku je prevádzka vegetariánskej reštaurácie v centre Popradu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4130855  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac