Obchodný zástupca - technik pre predaj pneumatických komponentov pre priemyselnú automatizáciu a robotiku

AWAS, s.r.o.

Miesto práce
Borská 3, 841 04 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie nových a starostlivosť o súčasných zákazníkov v oblasti automatizácie a robotiky. Plánovanie a vedenie obchodných stretnutí, odborné prezentácie produktov, návrhy technických riešení pri implementácii produktov do pneumatických systémov. Spracovávanie technických a cenových návrhov, odberateľských aj dodávateľských objednávok. Práca s príslušnou skladovou agendou.

Práca v dobrom, zabehnutom kolektíve, odborný rast.
Po úspešnom zapracovaní sa možnosť rýchleho rastu mzdy a tiež 13. plat.

Informácie o výberovom konaní

www.awas-ba.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1-3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť a vystupovanie na úrovni. Aktívny prístup k pracovným povinnostiam, chuť do štúdia nových vecí, zmysel pre systém v práci a detail.

Awas, spol. s r.o., obchodná, montážna a servisná spoločnosť na trhu s kompresormi, potrubnými systémami, vzduch. naradím a pneumatickými komponentami pre automatizáciu a robotiku

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3636245  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac