Operátor výroby v Kysuckom Novom Meste s bonusom do výšky 250€

AVV EUROPE, a. s.

Miesto práce
okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž rámov konštrukcie autosedačiek
- montáž dielov v trojzmennej prevádzke
- manuálne nakladanie a vykladanie dielcov
- manipulácia s materiálom
- práca vhodná aj pre mužov aj ženy

- bonus do výšky 250 €
- pracovná zmluva sa uzatvára na 2 roky
- príplatok za prácu v noci, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok
- stravné lístky v hodnote 3,50 € za každý odpracovaný deň
- práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania
- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom
- starostlivosť, pomoc a podpora zverených zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- dobré pracovné návyky
- zručnosť

Personálna agentúra AVV EUROPE, a. s. sa špecializuje na všetky pracovné pozície, vo všetkých priemyselných odvetviach (výroba, spracovanie, logistika a pod.), ale aj v sektore služieb, nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. Náš tím je tvorený odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovanie personálnych služieb, preto sme presvedčení, že dokážeme splniť potreby a očakávania nielen zamestnávateľov, ale aj zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3182207  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou