Hľadáme zamestnancov na pozíciu operátor výroby do 2-zmennej prevádzky v Žiline s bonusmi do 4,60€/h v čistom

AVV EUROPE SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
576€ brutto/mesiac + ďalšie odmeny do 4,60€/h v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA VHODNÁ PRE MUŽOV AJ ŽENY
- Demontáž zadných a predných sedačiek a odnášanie na baliaci stôl.
- Balenie menších a väčších častí interiéru a značenie.
- Presun automobilu do umyvárne, umytie automobilu a následne presun automobilu na pracovnú linku. Pričom dbá na maximálnu bezpečnosť.
- Kontrola procesu balenia na linkách, informovanie zamestnancov o zmenách balenia.
- Demontáž menších a väčších častí v motorovom priestore.
- Ďalšie práce podľa pokynov nadriadených, najmä udržiavanie pracoviska v čistote.

- nástup možný IHNEĎ
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- práca na HLAVNÝ pracovný pomer
- stabilný príjem
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
- výhodné platové podmienky: BONUS 4,60€/ZA KAŽDÚ ODPRACOVANÚ HODINU V ČISTOM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

AVV EUROPE SERVICES s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pracovitosť
- spoľahlivosť
- chuť pracovať

ID: 3502502  Dátum zverejnenia: 2.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576€ brutto/mesiac + ďalšie odmeny do 4,60€/h v čistom