Montážny pracovník v Liptovskom Hrádku - v prípade záujmu možnosť zabezpečiť ubytovanie

AVV EUROPE SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
480€/ mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v dvojzmennej prevádzke
- samostatné vykonávanie úkonov vo výrobnom procese - montáž, vizuálna kontrola, testovanie
- zodpovednosť za pridelenú úlohu v rámci výrobného procesu,
- dodržiavanie technologických výrobných postupov
- montáž elektronických systémov a káblových zväzkov
- osádzanie súčiastok do dosiek plošných spojov

- príplatky až do výšky 4,80€/hod (bez ubytovania) alebo 3,50€/hod (s ubytovaním)
- po dohode možnosť zabezpečenia ubytovania plne hradeného agentúrou
- dlhodobá práca v perspektívnej spoločnosti so stabilným príjmom
- možnosť stravovať sa priamo v prevádzke
- kultúrne akcie ako: športový deň, vianočný večierok

Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Firma pôsobí v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru (VEĽKOU VÝHODOU)
- vyhláška § 21 - 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. výhodou
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať nadčas
- SPOĽAHLIVOSŤ a ZODPOVEDNOSŤ

AVV EUROPE SERVICES s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.
ID: 3365718  Dátum zverejnenia: 28.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480€/ mesiac + odmeny