HR Špecialista pre zahraničný nábor

AVV EUROPE SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletný manažment náboru zamestnancov zo zahraničia
- Komunikácia s úradmi štátnej správy
- Spracovanie a príprava podkladov pre pracovné povolenia
- Komunikácia s jednotlivými náborovými kanceláriami
- Administratíva spojená s nástupmi/ukončenými zamestnancami – komunikácia s koordinátormi
- Participácia na projektoch v rámci celej našej spoločnosti

- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom tíme
- motivačné odmeňovanie

Svoje životopisy zasielajte na určený email so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť sa zaoberá agentúrnym zamestnávaním v oblasti automotive a elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Aktívny prístup k práci
- Samostatnosť, flexibilita
- Znalosť zamestnaneckej politiky štátu – výhodou
- Skúsenosti na obdobnej pozícii - výhodou

AVV EUROPE SERVICES s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Adresa spoločnosti

AVV EUROPE SERVICES s.r. o.
Kláštorská 125/20
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Maria Haromova
Tel.: 0948034466
E-mail: poslať životopis
ID: 3281222   Dátum zverejnenia: 8.1.2018