Reagujte bez životopisu

Špecialista poistných udalostí

AVUS International, spol. s r.o.

Miesto práce
Mliekárenská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od seniority kandidáta/kandidátky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom pracovnej pozície je komunikácia so zahraničnou poisťovňou o nárokoch poškodených v súvislosti s dopravnými nehodami. Náplňou práce je najmä:
▪ Administratívne spracovanie agendy,
▪ Evidencia uplatnených nárokov, zabezpečovanie podkladov k uplatneným nárokom pre zahraničnú poisťovňu a ich kontrola,
▪ Aktualizácia dokumentov v súvislosti s nárokmi,
▪ komunikácia a konzultácie s políciou, poisťovňami, advokátmi ,exekútormi a znalcami

▪ Možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti s profesionálmi,
▪ Nadobúdanie praxe v jazykovej oblasti a oblasti občianskeho a poistného práva,
▪ Príjemné a moderné pracovné prostredie, mladý priateľský tím,
▪ Odborné zaškolenie a poskytnutie potrebnej podpory,
- Pozícia umožnuje občasnú prácu z domu
- Občerstvenie na pracovisku

Pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa vysokej školy , ktorý má záujem skôr o administratívny typ práce.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.
Zaslaním svojho životopisu nám zároveň dávate svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti poisťovníctva výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ Proklientské nastavenie,
▪ Komunikatívnosť,
▪ Pružné logické myslenie,
▪ Pracovitosť, svedomitosť, precíznosť, dodržiavanie štandardov kvality a časových limitov stanovených spoločnosťou
▪ Systematický prístup k práci,
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy,
▪ Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie,
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť

AVUS International, spol. s r.o., a.s. je súčasťou významnej medzinárodnej skupiny AVUS Group, ktorá pôsobí v jednotlivých štátoch Európy a krajinách Stredomoria v medzinárodnom poisťovníctve viac ako 60 rokov. AVUS International, spol. s.r.o. zastupuje zahraničné poisťovne v rámci systému tzv. Zelenej karty. Ak hľadáte výzvu, ste aktívny a iniciatívny a máte chuť pracovať na sebe a posúvať sa dopredu, príďte medzi nás!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3989251  Dátum zverejnenia: 13.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac