Grafik

AVsystems s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Febrár -Marec 2018
Ponúkaný plat (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho kolegu alebo študenta VŠ, ktorý má príjemné vystupovanie, estetické cítenie, pracuje so softvérovými programami v oblasti grafiky a spracovania videa, ľahko sa učí obsluhovať ďalšie programy na spracovanie videa a pod., má kreatívne a technické myslenie, pro zákaznícke myslenie, ochota vždy hľadať "ako sa to urobiť dá".
Ak máte záujem robiť zaujímavú prácu, vytvárať vždy niečo nové - zákazková výroba grafiky do dotykových informačných kioskov neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce:
- grafické práce, úprava fotografií, grafické návrhy projektov do dotykových informačných kioskov, výroba reklamných banerov na web stránku, facebook...
- príprava prospektov, reklamných letákov, banerov a spotov
- spolupráca na výstavách a prezentáciách
a ďalšie práce spojené s obchodnou činnosťou - výroba a predaj dotykových kioskov

viac info o projektoch nájdete na www.infokiosk.sk

- kreatívna práca na projektoch
- flexibilný pracovný čas
- možnosť profesionálneho rastu
- robíme vždy niečo nové a zaujímavé
- pohodová pracovná atmosféra

Uprednostňujeme prácu na živnosť alebo študenta VŠ, ( pre študenta pracovný čas cca 6 hod./ 3-4 krát týždenne podľa dohody)
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a posielajte svoj štrukturovaný životopis na e-mail: jan.kavon@infokiosk.sk
Ak máte k dispozícii ukážky vašich grafických prác alebo spracovania videa, pošlite nám ich.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zák. č. 428/2002 Zb, o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Ďakujeme za prejavený záujem.Tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe After Effects - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- vyžaduje sa ovládanie grafických programov ( najmä photoshop, illustrator, after efects výhodou, strih videa ) na pokročilej úrovni
- kreatívne grafické myslenie
- estetické cítenie
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- aktívny prístup
- technické myslenie
- komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosť v IT technológiách výhodou ( administrácia LAN, HTML..)
- skúsenosti s prácou v obchodnej činnosti výhodou
- VP skupiny B

Distribútor profesionálnej video, audio a svetelnej techniky, systémový integrátor, dodávateľ systémových riešení, dodávanie interaktívnych dotykových kioskov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Hraničná 18
82105 Bratislava

Kontakt

ID: 3296304   Dátum zverejnenia: 27.1.2018