Office manager

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
15.01.2023
1 100 - 1 700 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od Vašich skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme energickú a milú osobu, ktorá si samostatne a hravo poradí s administratívnymi úlohami bežného dňa, rada a výborne komunikuje. Multitasking je v jej základnej výbave. Je potrebné, aby mala rada ľudí a bola nám všetkým oporou.
Ak si sa v popise našiel/našla, čakáme na Teba.

Office manager:
- celková starostlivosť o hladký chod firmy po administratívnej stránke
- komunikácia s kolegami, klientmi, dodávateľmi a partnermi
- fakturácia, spracovanie štatistík a reportov
- evidencia účtovných dokladov, objednávok, zmlúv
- spracovanie firemnej korešpondencie
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia, starostlivosť o kuchynku, zasadačku
- spracovanie a úprava cenových ponúk, zmlúv a jednoduchých dodatkov
- spracovanie a aktualizácia interných predpisov
- zodpovednosť za vedenie pokladní
- kontrola a spracovanie dochádzky zamestnancov
- spolupráca pri plánovaní a organizácii firemných podujatí
- spracovávanie verejných obstarávaní a tendrov
- nábor nových kolegov a podpora pri ich začlenení do tímu
- zabezpečovať a kontrolovať agendu spojenú s vozovým parkom
- komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou
- návrh benefitov a manažovanie ich uplatňovania.

• Zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti,
• Možnosť neustáleho sa zlepšovania a profesijného rastu,
• Otvorené a priateľské prostredie, dobrý kolektív,
• Ročná odmena až do výšky platu v závislosti od obratu firmy,
• Plne hradené odborné vzdelávanie,
• Príspevok na jazykové vzdelávanie,
• Bonus pri pracovnom výročí od prvého roka,
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ihneď po nástupe,
• Možnosť získať finančný bonus pri odporúčaní známeho na voľné pracovné miesto,
• Notebook a mobil ako samozrejmosť,
• Služobný automobil na pracovné účely,
• Plne hradené sickdays,
• Káva/ čaj zadarmo,
• Firemné raňajky,
• Pravidelné teambuldingy,
• Multisport karta,
• Parkovanie bezproblémové v okolí budovy.

Ďakujeme za prejavený záujem, telefonicky kontaktujeme iba záujemcov, ktorí najlepšie zodpovedajú našim požiadavkám.
Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický – aktívne
- spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita,
- samostatnosť, zodpovednosť,
- výborné komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- tímový hráč
- túžba učiť sa nové veci

Stručná charakteristika spoločnosti:
Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorú tvoria experti na informačnú a kybernetickú bezpečnosť a GDPR. Venujeme sa tiež vývoju biznis softvérov, ktoré pripravujeme pre každého klienta na mieru.
Viac info nájdete na: https://avris.sk/

Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov - https://avris.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4482459  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac