Marketingový manažér - externe

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 30 EUR/hod.úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na pozíciu Marketingový manažér, ktorý by posilnil náš tím. Ak poznáte svet online marketingu, máte skúsenosti s tvorbou PPC kampaní, nastavovaním SEO, sociálnymi sieťami a grafika Vám taktiež nerobí problém, pošlite nám svoj životopis.

Čo Vás čaká:
- príprava a tvorba marketingových plánov a kampaní,
- nastavenie, tvorba a rozvoj on-line marketingu,
- posielanie e-mailingov v Mailchimp (max. 3x mesačne),
- práca s databázami (existujúcimi, novými),
- PPC kampane a iné vhodné predajné cesty,
- obsah a administrácia sociálnych sietí,
- administrácia web stránky vo Word Press vrátane nastavenia SEO,
- marketingová úprava článkov, administrácia textov,
- vyhodnocovanie marketingových kampaní, analýzy a reporty, ich finančná efektívnosť,
- PR články, tvorba prezentácií, iné na podporu PR,
- pravidelné vyhodnocovanie a odporúčania na základe Google Analytics,
- prehľad o činnosti a portfóliu služieb,
- úprava potrebných obrázkov,
- komunikácia s kolegami.

- zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti,
- priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu,
- otvorené a priateľské prostredie,
- iné podľa dohody.

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
Mailchimp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, reklama

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie,
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť,
- kreatívne myslenie,
- komunikačné zručnosti,
- skúsenosti v oblasti online marketingu (emailing, PPC reklamy, SEO, Google Analytics),
- spracovanie sociálnych sietí (posty, reklamné kampane),
- administrácia webov vo WordPress,
- copywriting,
- základné grafické zručnosti,
- práca s databázami.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorú tvoria experti na informačnú a kybernetickú bezpečnosť a GDPR. Venujeme sa tiež vývoju biznis softvérov, ktoré pripravujeme pre každého klienta na mieru.
Viac info nájdete na: https://avris.sk/

Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov - https://avris.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3930527  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.