Konzultant manažérskych systémov – junior

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe 1 200 € mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť expertom manažérskych systémov v stabilnej slovenskej spoločnosti s výborným tímom odborníkov? Máme dobré správy – rastieme a potrebujeme možno práve Vás!

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Junior konzultant manažérskych systémov (noriem a štandardizácie procesov), ktorý/á by posilnil/a náš tím na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov. Ak sa viete rýchlo zorientovať v zákonoch, nemáte radi stereotyp a chcete sa veľa naučiť v spoločnosti so 14-ročnými skúsenosťami, neváhajte. Pošlite nám životopis a ak pridáte aj nejaký ten sprievodný text s dôvodom, prečo by ste pre nás chceli pracovať, zvýšite svoju šancu na pohovor.

Čo bude Vašou náplňou práce?

• Analýza vnútrofiremných dokumentov našich klientov
• Mapovanie procesov a hodnotenie rizík
• Spracovanie a prezentácia výstupov vykonaných analýz
• Návrh nových postupov a súvisiacej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• Pravidelné konzultácie u našich zákazníkov, výkon interných auditov a spracovanie správ
• Príprava zákazníkov na certifikačný audit

Čo od Vás očakávame?

• Nasadenie, chuť sa učiť a neustále zlepšovať svoje znalosti
• Dobré komunikačné schopnosti
• Orientáciu na zákazníka
• Profesionálne vystupovanie a ambíciu školiť a prezentovať projekty
• Základnú orientácia v oblasti implementácie noriem ISO veľkou výhodou
• Vedieť identifikovať príležitosti
• Samostatnosť a zodpovednosť

• Zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti
• Pružná pracovná doba
• Plne hradené odborné vzdelávanie
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Firemné raňajky
• Pravidelné tímbuildingy
• Príspevok na výučbu jazykov
• Osobné vozidlo na pracovné účely
• Možnosť profesijného rastu
• Kreatívna práca a priestor na vzdelávanie

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• prax v problematike veľkou výhodou
• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
• analytické myslenie
• komunikačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• tímový hráč
• ochota cestovať

Stručná charakteristika spoločnosti:
Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorú tvoria experti na informačnú a kybernetickú bezpečnosť a GDPR. Venujeme sa tiež vývoju biznis softvérov, ktoré pripravujeme pre každého klienta na mieru.
Viac info nájdete na: https://avris.sk/

Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov - https://avris.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3693475  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac