1 300 - 1 500 EUR

Marketingový manažér

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte firmu, kde je radosť chodiť do práce a dôležitejšie ako odpracované hodiny sú výsledky, kde v moderných priestoroch vládne priateľská atmosféra, zbystrite pozornosť. Hľadáme do nášho teamu zanieteného marketéra/ku, ktorý nám pomôže s podporou predaja služieb konzultačnej firmy.

Čo Vás čaká:
- zodpovednosť za prípravu marketingových stratégií, tvorba plánov a kampaní,
- realizácia marketingových kampaní samostatne, alebo s externými dodávateľmi,
- nastavenie, tvorba a rozvoj predovšetkým on-line marketingu a posielanie e-mailingov,
- práca s databázami (existujúcimi, novými), PPC kampane a iné vhodné predajné cesty,
- obsah a administrácia sociálnych sietí, reklám, web stránok vrátane SEO,
- vyhodnocovanie marketingových kampaní, analýzy a reporty,
- branding – dohliadanie na jeho dodržiavanie,
- PR články, účasť na konferenciách, tvorba prezentácií, iné na podporu PR,
- tvorba a aktualizácia event kalendáru a účasť na eventoch,
- komunikácia s externými dodávateľmi (e-mkt, tlm, portály, konferencie, ...),
- zodpovednosť za organizáciu a realizáciu akadémií, seminárov,
- reporting, finančná efektívnosť.

Požiadavky na kandidáta:
- skúsenosti na danej pozícii,
- znalosť Google Analytics a WordPress výhodou,
- výborný time management, plánovanie a stanovenie priorít,
- profesionálne vystupovať a prezentovať,
- samostatne a zodpovedne pracovať,
- zameranie na cieľ.

• zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
• v našej spoločnosti máte možnosť ovplyvňovať smer svojho rozvoja
• otvorené a priateľské prostredie
• benefity (príjemná firemná atmosféra, pravidelné a nepravidelné teambuildingy, príspevok na výuku jazykov, plne hradené odborné vzdelávanie, osobné vozidlo na pracovné účely, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie)

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie
• flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
• kreatívne myslenie
• komunikačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• tímový hráč

Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-softvérová a vzdelávacia spoločnosť, ktorá sa zameriava na tri oblasti. V prvej z nich úspešne nastavujeme manažérske systémy, robíme poradenstvo v oblasti procesného riadenia, optimalizácie procesov a plnenia zákonných požiadaviek. Druhou oblasťou je tvorba softvéru pre riadenie vzťahov so zákazníkmi. V tretej oblasti pripravujeme a organizujeme in-house vzdelávania na mieru.

Výzvy vnímame ako príležitosť na zlepšenie a rozvoj našich schopností. Rýchlo sa prispôsobujeme požiadavkám našich zákazníkov. Je pre nás dôležitá atmosféra v teame a pracovné prostredie. Baví nás neustále napredovanie, vzájomná výmena vedomostí, učenie sa.
Preto je našim mottom: „Sometimes you win, sometimes you learn.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kutlíkova 17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Barbora Barancová
E-mail: poslať životopis
ID: 3693377   Dátum zverejnenia: 8.10.2019