Konzultant manažérskych systémov

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
počas skúšobnej doby 1050 € brutto, po skúšobnej dobe priemerne 1200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu konzultant noriem a štandardizáciu procesov, ktorý by posilnil náš team na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov.
Ak sa rád učíš nové veci, máš rád nové výzvy, vieš sa orientovať v zákonoch a normách, a nemáš rád stereotypnú prácu, tak toto je šanca pre teba.
Staň sa súčasťou nášho tímu a zapoj sa do výberového procesu na pozíciu konzultant.

ČO BY STE MALI OVLÁDAŤ
- Analyzovať funkčné a nefunkčné požiadavky
- Orientovať sa v problematike implementácie noriem ISO
- Vedieť si stanoviť priority a prísť do cieľa
- Profesionálne vystupovať, prezentovať
- Samostatne a zodpovedne pracovať

ČO VÁS ČAKÁ
- Analýza vnútrofiremných dokumentov našich zákazníkov
- Mapovanie procesov a hodnotenie rizík
- Spracovanie a prezentácia výstupov z vykonanej analýzy
- Návrh nových postupov a súvisiacej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a platnými normami
- Pravidelné konzultácie u našich zákazníkov, výkon interných auditov a spracovanie správ
- Príprava zákazníka na certifikačný audit

• zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
• otvorené a priateľské prostredie
• odborné vzdelávanie
• príspevok na jazykové vzdelávanie
• príspevok na DDP
• mobilný telefón, notebook aj na súkromné účely
• auto na pracovné účely
• pravidelné teambuldingi
• bonus pri pracovnom výročí a ďalšie

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poradenstvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

VZDELANIE A SKÚSENOSTI PRE POZÍCIU
• anglický jazyk alebo nemecký jazyk
• prax v problematike
• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
• analytické myslenie
• komunikačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• tímový hráč
• ochota cestovať

Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-sofvérová a vzdelávacia spoločnosť, ktorá sa zameriava na tri oblasti. V prvej z nich úspešne nastavujeme manažérske systémy, robíme poradenstvo v oblasti procesného riadenia, optimalizácie procesov a plnenia zákonných požiadaviek. Druhou oblasťou je tvorba softvéru pre riadenie vzťahov so zákazníkmi. V tretej oblasti pripravujeme a organizujeme in-house vzdelávania na mieru.

Výzvy vnímame ako príležitosť na zlepšenie a rozvoj našich schopností. Rýchlo sa prispôsobujeme požiadavkám našich zákazníkov. Je pre nás dôležitá atmosféra v teame a pracovné prostredie. Baví nás neustále napredovanie, vzájomná výmena vedomostí, učenie sa.
Preto je našim mottom: „Sometimes you win, sometimes you learn.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kutlíkova 17
852 50 Bratislava

Kontakt

ID: 3337777   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   počas skúšobnej doby 1050 € brutto, po skúšobnej dobe priemerne 1200 € brutto