Konzultant manažérskych systémov

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 2 000 EUR/mesiacMzda však nie je jednostranným rozhodnutím, radi sa o nej porozprávame na osobnom pohovore a bude sa odvíjať od Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť expertom manažérskych systémov v stabilnej slovenskej spoločnosti s výborným tímom odborníkov? Máme dobré správy – rastieme a potrebujeme možno práve Teba!
Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu konzultant manažérskych systémov, ktorý/á by posilnil náš team na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov.
Ak sa rád učíš nové veci, máš rád výzvy, vieš sa orientovať v zákonoch a normách, a nemáš rád stereotypnú prácu, tak toto je šanca pre teba.

ČO ŤA ČAKÁ
• Implementácia medzinárodných noriem a špecifických štandardov u našich zákazníkov,
• Výkon interných auditov a spracovanie správ u klienta
• Pravidelné konzultácie u klientov,
• Príprava klienta na certifikačný audit,
• Účasť na certifikačných auditoch,
• Pravidelné reportovanie vykonaných činností nadriadenému,
• Analýza vnútro firemných dokumentov našich klientov,
• Mapovanie procesov a hodnotenie rizík,
• Spracovanie a prezentácia výstupov vykonaných analýz,
• Návrh nových postupov a súvisiacej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a platnými normami,
• Aktívne sledovanie trendov v oblasti ISO noriem, ich štúdium a prinášanie ich do života firmy vo forme produktov

• Zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti,
• Priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu,
• Možnosť neustáleho sa zlepšovania a profesijného rastu,
• Otvorené a priateľské prostredie, dobrý kolektív,
• Zaškolenie na systémové normy a štandardy,
• Plne hradené odborné vzdelávanie,
• Ročná odmena až do výšky platu v závislosti od obratu firmy,
• Príspevok na jazykové vzdelávanie,
• Bonus pri pracovnom výročí od prvého roka,
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ihneď po nástupe,
• Možnosť získať finančný bonus pri odporúčaní známeho na voľné pracovné miesto,
• Notebook a mobil ako samozrejmosť,
• Služobný automobil,
• Pružná pracovná doba,
• Plne hradené sickdays,
• Homeoffice (keď potrebuješ),
• Káva/ čaj zadarmo,
• Firemné raňajky,
• Pravidelné teambuldingy,
• Multisport karta,
• Parkovanie bezproblémové v okolí budovy.

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poradenstvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• anglický jazyk alebo nemecký jazyk
• orientovať sa v problematike implementácie noriem ISO
• prax v problematike veľkou výhodou (9001, 14001, 45001, ďalšie výhodou)
• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
• analytické myslenie
• komunikačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• tímový hráč
• ochota cestovať
• Nasadenie, chuť sa učiť a neustále zlepšovať svoje znalosti
• Základnú orientácia v oblasti implementácie noriem ISO veľkou výhodou
• Vedieť identifikovať príležitosti u klienta

Stručná charakteristika spoločnosti:
Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorú tvoria experti na informačnú a kybernetickú bezpečnosť a GDPR. Venujeme sa tiež vývoju biznis softvérov, ktoré pripravujeme pre každého klienta na mieru.
Viac info nájdete na: https://avris.sk/

Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov - https://avris.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3337777  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac