Konzultant manažérskych systémov

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
počas skúšobnej doby 1050 € brutto, po skúšobnej dobe priemerne 1200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu konzultant noriem a štandardizáciu procesov, ktorý by posilnil náš team na projektoch implementácie a starostlivosti o našich zákazníkov.
Ak sa rád učíš nové veci, máš rád nové výzvy, vieš sa orientovať v zákonoch a normách, a nemáš rád stereotypnú prácu, tak toto je šanca pre teba.
Staň sa súčasťou nášho tímu a zapoj sa do výberového procesu na pozíciu konzultant.

ČO BY STE MALI OVLÁDAŤ
- Analyzovať funkčné a nefunkčné požiadavky
- Orientovať sa v problematike implementácie noriem ISO
- Vedieť si stanoviť priority a prísť do cieľa
- Profesionálne vystupovať, prezentovať
- Samostatne a zodpovedne pracovať

ČO VÁS ČAKÁ
- Analýza vnútrofiremných dokumentov našich zákazníkov
- Mapovanie procesov a hodnotenie rizík
- Spracovanie a prezentácia výstupov z vykonanej analýzy
- Návrh nových postupov a súvisiacej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a platnými normami
- Pravidelné konzultácie u našich zákazníkov, výkon interných auditov a spracovanie správ
- Príprava zákazníka na certifikačný audit

• zázemie v rastúcej a stabilnej slovenskej spoločnosti
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
• otvorené a priateľské prostredie
• odborné vzdelávanie
• príspevok na jazykové vzdelávanie
• príspevok na DDP
• mobilný telefón, notebook aj na súkromné účely
• auto na pracovné účely
• pravidelné teambuldingi
• bonus pri pracovnom výročí a ďalšie

Prosíme uchádzačov, aby posielali životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poradenstvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

VZDELANIE A SKÚSENOSTI PRE POZÍCIU
• anglický jazyk alebo nemecký jazyk
• prax v problematike
• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
• analytické myslenie
• komunikačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• tímový hráč
• ochota cestovať

Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-sofvérová a vzdelávacia spoločnosť, ktorá sa zameriava na tri oblasti. V prvej z nich úspešne nastavujeme manažérske systémy, robíme poradenstvo v oblasti procesného riadenia, optimalizácie procesov a plnenia zákonných požiadaviek. Druhou oblasťou je tvorba softvéru pre riadenie vzťahov so zákazníkmi. V tretej oblasti pripravujeme a organizujeme in-house vzdelávania na mieru.

Výzvy vnímame ako príležitosť na zlepšenie a rozvoj našich schopností. Rýchlo sa prispôsobujeme požiadavkám našich zákazníkov. Je pre nás dôležitá atmosféra v teame a pracovné prostredie. Baví nás neustále napredovanie, vzájomná výmena vedomostí, učenie sa.
Preto je našim mottom: „Sometimes you win, sometimes you learn.“

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kutlíkova 17
852 50 Bratislava
ID: 3337777   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   počas skúšobnej doby 1050 € brutto, po skúšobnej dobe priemerne 1200 € brutto