Office manažér

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
760-1080/brutto základná mzda, Odmeny: podľa výkonu , výsledná mzda s odmenami od 950 - 1350/brutto . Výška mzdy je v závislosti od Vašich skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme príjemnú kolegyňu, ktorá si hravo poradí s administratívnymi úlohami bežného dňa, rada a výborne komunikuje a slovo multitasking je v jej základnej výbave. Je potrebné aby mala rada ľudí a bola nám všetkým oporou. Ak si sa v popise našla, čakáme na Teba. Zaúčať ťa budú tí najlepší.

Office manager:
- celková starostlivosť o hladký chod firmy po administratívnej stránke
- komunikácia s kolegami, klientmi, dodávateľmi a partnermi, vrátane zahraničných
- podpora jednotlivých kolegov pri plnení ich úloh
- fakturácia, spracovanie štatistík
- evidencia účtovných dokladov, objednávok, zmlúv
- spracovanie pošty
- spracovanie, úprava cenových ponúk, zmlúv, dodatkov podľa vzorov
- spracovanie, aktualizácia interných predpisov
- organizácia výberových konaní a podpora pri začlenení nových kolegov do teamu
- reporting

HR manažér
- vyhľadávanie nových kolegov
- spracovanie, sledovanie a plnenie personálneho plánu
- spracovanie, aktualizácia a dodržiavanie personálnej a sociálnej politiky
- komunikácia s externou spoločnosťou zabezpečujúcou spracovanie personalistiky a miezd
- návrh benefitov a manažovanie ich uplatňovania

Ide o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- zázemie skúsenej, aktívnej, kreatívnej a férovej firme, možnosť presadzovať vlastné názory a nápady
- mladý kolektív, podpora vedenia
- možnosť postupu
- podpora vzdelávania, firemné akcie, sociálny program
- možnosť osobného vzdelávania jazykového, odborného
- v našom teame podporíme tvoju osobnosť, podporíme tvoje kvality
- iné benefity podľa dohody

Ďakujeme za prejavený záujem, telefonicky kontaktujeme iba záujemcov, ktorí najlepšie zodpovedajú našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.8.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát na túto pozíciu by mal byť schopný zvládať viacero rôznych úloh v priebehu dňa, byť flexibilný, samostatný, tímový so zmyslom pre zodpovednosť. Znalosti AJ hlavne písmom, vodičský preukaz skupiny B je výhodou.

- anglický – aktívne, nemecký jazyk výhodou
- spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- tímový hráč
- túžba učiť sa nové veci

Avris Consulting je konzultačno-sofvérová spoločnosť, ktorá pracuje v dvoch oblastiach. V prvej z nich úspešne nastavujeme manažérske systémy, robíme poradenstvo v oblasti procesného riadenia a optimalizácie procesov.
V druhej časti firmy vytvárame skvelý softvér pre riadenie vzťahov so zákazníkmi. Ponúkame Vám možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti informačných technológií. Výzvy vnímame ako príležitosť na zlepšenie a rozvoj našich schopností. Rýchlo sa prispôsobujeme požiadavkám našich zákazníkov. Je pre nás dôležitá atmosféra v teame a pracovné prostredie. Baví nás neustále napredovanie, vzájomná výmena vedomostí, učenie sa.
Preto je našim mottom v tejto oblasti:
„Sometimes you win, sometimes you learn.“

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Poradenstvo v oblasti implementácií noriem a štandardov výrobcov automobilov. Vývoj softvéru na mieru s dôrazom na CRM systémy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kutlíkova 17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Kolláthová
Tel.: 02/ 21002880, +421 903 601140
E-mail: poslať životopis
ID: 2314529   Dátum zverejnenia: 3.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   760-1080/brutto základná mzda, Odmeny: podľa výkonu , výsledná mzda s odmenami od 950 - 1350/brutto . Výška mzdy je v závislosti od Vašich skúseností a znalostí.