Performance Marketing Specialist

AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se členem našeho E-commerce týmu a pomoc nám se správou našich online kampaní i s implementací marketingové strategie! Pokud jsi digitální nadšenec, čti dál!
Co tě u nás čeká?
•příprava a koordinace kampaní (podklady, obsah, copywriting) na Facebook, Google, RTB, průběžná optimalizace, odpovědnost za efektivní alokaci budgetu
•práce s Google Analytics a analýza výkonu kampaní, hledání příležitostí k růstu
•řízení a optimalizace Facebook obchodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout?
•práci v úspěšné mezinárodní společnosti, kde klademe důraz na rozvoj digitálních aktivit
•multikulturní tým pracující v angličtině a češtině
•další kariérní růst a rozvoj
•velkou škálu benefitů - Cafeteria systém, 25 dní dovolené, 3 sick days, stravenky, prémiová zdravotní péče, zvýhodněný nákup firemních produktů, flexibilní pracovní doba, možnost Home office
•moderní pracoviště v Praze - Karlín
•nástup ihned

Informace o náboru

Pokud se chceš stát členem našeho E-Commerce týmu, pošli nám prosím svoje C.V. (i v anglickém jazyce) spolu s krátkým představením.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

social media specialisty

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe očekáváme?
•orientace v online výkonu a metrikách (CTR, CR, REV, PNO/ROI)
•zkušenost s plánováním a exekucí kampaní na sociálních sítích či dalších kanálech minimálně 1 rok včetně vyhodnocování (BM nebo GA)
•zkušenost s platformním prodejem na sociálních sítích, hands-on zkušenosti s FB obchodem (Commerce manager) výhodou
•zkušenosti s obsahovou strategií a organickou akvizicí (cíle, měření, vyhodnocení atd.)
•perfektní znalost ČJ nebo SJ, zkušenost s copywritingem v oblasti beauty výhodou
•komunikativní angličtina
•dobrý time management a prioritizace úkolů, pečlivost
•určitě hledáme nového parťáka, který má stejně jako my ostatní smysl pro humor a je týmovým hráčem :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Avon je celosvětovým lídrem v oblasti přímého prodeje kosmetických a beauty výrobků s ročním obratem více než 11 mld. USD. V České republice prodává kosmetiku Avon více než sto tisíc nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemenů. Servis pro zákazníky zajišťuje kromě nich také 120 zaměstnanců na centrále společnosti Avon v Praze.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4196398  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc