Web/Data Analyst

AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
1 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Webový analytik s přesahem do dat

Přidej se k jednomu z leaderů v oblasti kosmetiky a buď součástí silného a neustále se rozvíjejícího e-commerce kanálu. Budeš u všech rozhodnutí, které vzniknou na základě důkladných analýz, připravovat reporty z oblasti e-commerce a pomůžeš nám i s porozuměním chování zákazníků v online prostředí, na základě čehož budeme optimalizovat platformy a posouvat tak náš e-commerce business dopředu

Co budou tvoje každodenní úkoly?
•Digital Marketing Analýzy
•Budeš mít na starosti všechny e-commerce analýzy a pomůžeš nám měřit, sestavit a dosáhnout business cílů na denní, týdenní i měsíční bázi
•Budeš připravovat podklady a doporučení pro zásadní business rozhodnutí
•Pomůžeš nám se sestavením těch nejlepších nabídek pro zákazníky
•Navrhneš a nastavíš automatické reporty v analytických nástrojích (Google Analytics 360 atd.)
•Budeš proaktivně poskytovat doporučení digitálu i dalším oddělením
•Pomůžeš s přípravou business casu, odhadů a projekcí prodeje v e-commerce
•Nastavení tagů pro náš web
•Budeš zodpovídat za implementaci a správnou funkci měřících tagů na webu (Google Tag Manager)
•Pomoc s porozuměním chování zákazníka
•Poznání zákaznické cesty webem ke konverzi a nalezení problematických bodů
•Výkon jednotlivých kategorií produktů
•Pomoc s vyhodnocením a zapojení do A/B testování (Google Optimize)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout?
•Budeš součástí skvělého týmu e-commerce nadšenců
•Zázemí mezinárodní společnosti se silným zastoupením na trhu
•Rozvoj znalostí a možný kariérní postup
•Široké spektrum benefitů – 25 dní dovolené, 3 sick days, stravenky, flexibilní pracovní doba, cafeteria (finanční podpora na volnočasové aktivity a vzdělání), sleva na produkty atd.
•Moderní pracoviště v Praze - Karlíně

Informace o náboru

Pokud se chceš stát členem našeho E-Commerce týmu, pošli nám prosím svoje C.V. (i v anglickém jazyce) spolu s krátkým představením.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

digitální analytika

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
•Alespoň 1 rok zkušeností v oblasti digitální analytiky, v agentuře nebo na straně klienta
•Znalost e-commerce metrik a jejich propojení
•Znalost Google Analytics (360)
•Znalost základních atribučních modelů a schopnost spočítat CLV
•Zkušenost s prací s úložištěm dat
•Znalost SQL, znalost PowerBI/Tableau výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Avon je celosvětovým lídrem v oblasti přímého prodeje kosmetických a beauty výrobků s ročním obratem více než 11 mld. USD. V České republice prodává kosmetiku Avon více než sto tisíc nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemenů. Servis pro zákazníky zajišťuje kromě nich také 120 zaměstnanců na centrále společnosti Avon v Praze.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4159565  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/měsíc