PR & Advertising Assistant

AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Apríl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako bude vyzerať náplň Vašej práce?
- zabezpečenie podpory oddelenia PR/Advertising v rámci jeho každodenného fungovania
- práca v sklade kozmetických výrobkov
- zodpovednosť za skladové zásoby
- balenie darčekových košov
- distribúcia a balenie výrobkov pre dlhodobé a ad hoc spolupráce
- príprava a pomoc pri príprave charitatívneho podujatia spoločnosti
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Čo Vám môžeme ponúknuť?
- práca v mladom priateľskom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť dlhodobej spolupráce
- možnosti sebarealizácie a profesionálneho rastu
- možnosť využiť a rozvíjať znalosti a schopnosti uznávanej spoločnosti
- kozmetické výrobky ku každej výplate
- hodiny jógy a angličtiny v priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

masmediálna/marketingová komunikácia (je výhodou, nie podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

- študent VŠ, smer - masmediálna/marketingová komunikácia (je výhodou, nie podmienkou)
- časová flexibilita
- ochota pracovať min. 20 hodín týždenne
- kreatívne myslenie
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- pozitívny prístup k práci
- schopnosť vysokého pracovného nasadenia
- tímový hráč
- otvorená a komunikatívna osobnosť
- zmysel pre 100% práci, zodpovednosť za zverené projekty, lojalita
- znalosť a ovládanie anglického jazyka - aktívne

Spoločnosť Avon je celosvetovým lídrom v oblasti priameho predaja kozmetických a beauty výrobkov. Najznámejšími kozmetickými radami Avonu sú Avon True, Mark., Anew, Avon Color, Skin-So-Soft, Avon Solutions a ďalšie. Na Slovensku predáva kozmetiku Avon viac ako 45 000 nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemenov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AVON Cosmetics spol. s r.o.
Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Jackovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3867577  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.