Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič nákladného vozidla

AVOL services s. r. o.

Miesto práce
Volvo Car Kosice / Valaliky Industrial park, Valaliky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacProsim kontaktovať ohladom hodinovej sadzby !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Prijímame medzi seba šikovných strojníkov, a šoferov vyklápacích vozidiel 8x6 , Tahač náves

​Mzda: DOHODOU
​Možnosť týždenného vyplácania!!!

​Možnosť ubytovania !!!

​Druh pracovného pomeru: TPP alebo živnosť

​Náplň práce:
​- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
​- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
​- údržba a bežné opravy, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
​- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Sme firma ktorá má 5 ročné skúsenosti so správou vozového parku. Zabezpečujeme vozový park podľa platných právnych predpisov a vyhlášok. Spolupracujeme s firmami ako je napr Auto Impex ,Test drive event či Firefly, g4s.

Spolupracujeme pri nákupe nových a používaných motorových vozidiel svetových značiek,vyjednané tie najlepšie podmienky sú samozrejmosťou

Objednávame vozidlá na opravy a pravidelné kontroly STK a EK.

Zabezpečujeme opravy a údržby motorových vozidiel + plánovanie opráv motorových vozidiel

Komunikujeme s poisťovňami a lízingovými spoločnosťami

Zabezpečujeme transport vozidiel po vlastnej osi s overenými vodičmi

Poskytujeme transfer osôb po celej EU s vozidlami klientov alebo s vozidlami z nášho vozového parku

Zabezpečujeme transport vozidiel na odťahových vozidlách

Zabezpečujeme kompletné čistenie áut interiér-exteriér

V prípade záujmu sa nám neváhajte ozvať.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Šulka
Tel.: +421905211935
E-mail: poslať životopis
ID: 4804041  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac