Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážní pomocník s minimální znalostí jazyka - Bavorsko - Čistá mzda/měsíc 1760 Euro s ubytováním

AvJS Personal auf Zeit GmbH

Místo práce
89349 Burtenbach, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Podle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1 760 EUR/měsíc- Čistá mzda/měsíc (počítáno po 168 pracovních hodinách, 22 pracovních dnech, daňová třída 1) 1760 Euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Připevnění a seřízení dodaných dílů a komponentů na přívěs
- Práce podle technického výkresu
- Šroubování, nýtování, vrtání
- Pracujete podle pokynů
- Oprávnění jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku je žádoucí, ale není MUSÍTE
- Časy směn - 2 směny
- minimální znalost jazyka - A1

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Žádné náklady na ubytování - hradíme to my
- Vzdálenost ubytování od pracoviště: Max.20 km
- Vybavení: Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou a kuchyní
- Německá pracovní smlouva, sociální zabezpečení, zdravotní pojištění
- 25 dní dovolené
- Prémie pro tebe: 40,- € voucher při příjezdu a 100,00 € čistého po 4 týdnech práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pokud chcete dosáhnout svých cílů dobře a včas, potřebujete jasný kurz. Kurz, který se vyhýbá oklikám a slepým uličkám. Dostat se do cíle bezpečně a efektivně po nejlepší trase.

My ve společnosti Kögel zakládáme naši každodenní práci na našem poslání „Protože nám na tom záleží“: na našem závazku vůči našim zákazníkům. Naše jednání se zaměstnanci. Naše vášeň pro vývoj produktů. Naše nápady pro větší udržitelnost. A náš závazek vůči silnému regionu. Proč? Jednoduše: protože je to pro nás důležité.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Spolehlivost
- Schopnost číst technické plány
- Pracovní motivace
- Připraven pracovat v zahraničí
- Auto
- Znalost němčiny A1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jako prověření odborníci s téměř 40-letou praxí jsme specialisté na zakázky a personál v technické a obchodní oblasti. Také se nevnímáme jako klasická agentura dočasného zaměstnávání. Jako OSOBNÍ PROFILER jsme mnohem více moderní, inovativní společnost personálního managementu a služeb, která je průkopnická.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4360922  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 760 EUR/měsíc