Hľadáme kolegu s vášňou pre testovanie!

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
od 1400 EUR *Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testingu sa venuješ už dlhší čas a stále ťa to veľmi baví? Nestačí ti to čo vieš, ale chceš vo svojej profesii neustále rásť a zdokonaľovať sa? V problémoch nevidíš prekážky, ale nové výzvy? Máš zmysel pre detail a zároveň sa dokážeš pozrieť na úlohu komplexne?
Ak si odpovedal na všetky otázky áno, čítaj ďalej!

Avitech vyvíja kvalitný letecký softvér pre celý svet. Naše tímy v Nemecku a na Slovensku spolupracujú na veľkých medzinárodných projektoch pre civilný a vojenský sektor v 27 krajinách sveta.

Firma od jej založenia v roku 2004 neustále rastie a má ambíciu uchádzať sa o čoraz väčšie a náročnejšie projekty. V súčastnosti celý letecký svet sleduje našu dodávku systému pre anglický a nórsky letecký úrad.

Ponúkame:
Prostredie, ktoré víta iniciatívu a nápady.
Baví ťa hľadať riešenia a posúvať veci vpred.
Stabilné a priateľské pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas
Máme tu pre každého dobrú kávičku a tony najrôznejšich čajov
Sme kolektív a máme športového ducha (pravidelne sa ako tím Zúčastňujeme akcií ako beh Devín - Bratislava, Night Run)
Často a radi podnikáme spoločné akcie (splavy, lyžovačky, husacie hody)
Možnosť sa počas pracovných hodín zdokonaliť v angličtine na internej výuke so skvelou native-speaker lektorkou
Xbox a virtuálna realita v office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
XML - Základy

Prax na pozícii testera aspoň 2 roky.

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3550672  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 EUR *Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta