Team Assistant

Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,-- EUR brutto (táto mzda zodpovedá full time úväzku). Finálna výška mzdy bude závisieť od dohodnutého úväzku a skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša nová kolegyňa sa bude venovať primárne týmto oblastiam:

- Prijatá/odoslaná pošta (komplexná agenda)
- Starostlivosť o návštevy, rezervácie zasadačiek, zabezpečenie občerstvenia
- Prijímanie telefonických hovorov a prepájanie na kompetentné osoby
- Agenda v súvislosti s firemnými mobilnými telefónmi (objednávky, servis,
prepisy..)
- Príprava podkladov do účtovníctva (faktúry, pokladňa, doklady o platbe kartou, inventúra hotovosti a cenín a ďalšie podklady nevyhnutné k spracovaniu účtovníctva spoločnosti)
- Objednávanie gastrolístkov + darčekových poukazov a ich distribúcia na zamestnancov
- Vedenie pokladne (domáca, cudzia mena)
- Komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou, zabezpečenie doručenia podkladov do účtovníctva v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
- Komunikácia so štátnymi úradmi a organizáciami, notárom, právnikmi, bankou a podobne podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
- Podpora HR , spolupráca na projektoch v oblasti HR
- Starostlivosť o vozový park (kniha jázd, servisné prehliadky, evidencia dokladov za tankovanie..)
- Zodpovednosť za sklad kancelárskych potrieb a občerstvenia
- Komunikácia a kontrola činnosti upratovacej spoločnosti, zabezpečovanie opráv zariadení

Čo ponúkame:

• stabilné a priateľské pracovné prostredie
• máme tu pre každého kávičku, minerálky, ovocie a tony najrôznejších čajov
• sme kolektív a máme športového ducha (pravidelne sa zúčastňujeme akcií ako napr. Devín - Bratislava, Night Run)
• často a radi podnikáme spoločné akcie (splavy, lyžovačky, husacie hody)
• na oddych a relax tu máme útulnú miestnosť s XBOXom, virtuálnou realitou a tuli vakmi
• možnosť sa počas pracovných hodín zdokonaliť v angličtine na internej výučbe so skvelou native-speaker lektorkou

V prípade záujmu prosím posielajte životopis v slovenskom jazyku e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si našu novú asistentku predstavujeme?

• bude mať dobrý time management (vie si nastaviť priority svojej práce)
• splní to, čo sľúbi, alebo pre to aspoň urobí maximum
• bude proaktívna, nebude sa vyhovárať na okolnosti a zmenu k lepšiemu začne od seba
• bude mať zmysel pre detail a bude jej záležať na kvalite svojej práce

International experience in planning, development, integration, delivery and support of IT-systems for Air Traffic Control.
Avitech provides a broad scope of products of proven and innovative system solutions. The systems of Avitech allow more time for decision making and ensure the orderly and efficient handling of air traffic. With these systems safety, punctuality, economic efficiency and ecology are significantly improved. Our main business areas are:

Aeronautical Information System (AIS)
Aeronautical Fixed Telecommunication Network (AFTN)
Aeronautical Message Handling System and Gateway (AMHS)
Common ICAO Data Interchange Network (CIDIN)
AFTN Station and AMHS User Agent
Computer Oriented Metering, Planning and Advisory System (COMPAS)
Integrated Tower (WIAS, GAIS, TIMS, ITAS)
Data networks (LAN, WAN)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Avitech s.r.o
Apollo Business Center II, Prievozská 4, blok A
821 09 Bratislava
ID: 3317236   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,-- EUR brutto (táto mzda zodpovedá full time úväzku). Finálna výška mzdy bude závisieť od dohodnutého úväzku a skúseností a znalostí kandidáta.