2 100 - 2 400 EUR

Strojný zámočník - Montážnik

AVIS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montážne práce,
- Zámočnícke práce,
- Sústružnícke práce (výhodou)
- Zhotovovanie prístrojov a prevádzkových prostriedkov pre vybudovanie priemyselných výrobných zariadení podľa projektovej dokumentácie (schopnosť čítania projektovej dokumentácie výhodou),
- Frézovanie (výhodou)
- Sústruženie (výhodou)
- Zváracie prace (podľa dohody),
- Prispôsobovanie a úprava kovových dielov brúsením, rezaním vŕtaním sústružením, frézovaním, navŕtavaním závitov ....
- skúsenosti s montážou Greiferov (uchopovačov) prípadne zváracích kliešti veľkou výhodou.
- zapájanie pneumatických zariadení (výhodou)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2100 - 2400

- Dlhodobá, stabilná práca,
- nadštandardné ohodnotenie,
- odmeny za dobrý výkon,
- jednorazové odmeny vo výške 200,-EUR

Nástup možný ihneď, najneskôr však do 25.07.2019

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárenskou a montážnou výrobou, dlhodobo pôsobíme v automobilovom priemysle.
Naša spoločnosť NIE je agentúra. Hľadáme živnostníkov (samostatného živnostníka, alebo partiu), ktorý spĺňajú našu požiadavku na montážneho zámočníka. Jedná sa o dlhodobú a stabilnú prácu. Výkon práce našich spolupracovníkov je u nášho klienta v Stupave, v automobilovom závode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.7.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárenstvo, automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- montážne zručnosti,
- zámočnícke zručnosti,
- zapájanie pneumatických zariadení (veľká výhoda)
- prax z montáže prípravkov v automobilovom priemysle (zváracie kliešte, greifre) (výhodou),
- Oprávnenie na vedenie VZV (výhodou),
- platný žeriavnicky preukaz - mostový žeriav (výhodou)
- platný viazačský preukaz (výhodou)
- znalosť nemeckého jazyka - aspoň sa vedieť dohovoriť(nutné),

Nástup možný ihneď, najneskôr však do 01.07.2018

Naša spoločnosť hľadá živnostníkov, ktorí sú vhodný na výkon pracovnej činnosti pre nášho klienta, ktorý je TOP zamestnávateľom na slovenskom trhu práce a zároveň špičkou v automobilovom priemysle. Naša spoločnosť sa úspešne podieľa už viac ako 12 rokov na projektoch nášho klienta.

Vhodný uchádzači o túto pracovnú pozíciu môžu zasielať svoje životopisy na E-mailovú adresu: [email protected]

Info na tel.: 0908 666 036

Tešíme sa na možnú spoluprácu s Vami.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

AVIS s.r.o , Ľ.Fullu 5 , 841 05 Bratislava
Ľ. Fullu 5
841 05 Bratislava

Kontakt

ID: 2487301   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2100 - 2400